+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vaspo Vamberk s.r.o.

Klíčová slova: Jednoúčelové stroje, konstrukce,vývoj prototypů

E-mail: obchod@vaspo.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2009

Popis: Vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení se specializací na automobilový a drátovenský průmysl, zařízení pro výrobu svařovacích elektrod, konstrukce a vývoj prototypů, občanská a bytová výstavba, stavby pro průmysl a zemědělství.

Web: www.vaspo.cz

Další související informace

Bea-interobchod.com

servis, prodej, tiskárny, kopírky, stroje, spotřeb – Moderní řešení bezproblémového provozu kopírovacích strojů, tiskáren a faxů. Služba spočívá v kompletní poprodejní podpoře.Firma BEA-INTEROBCHOD, spol. s r. o. je již od roku 1993 jak autorizovaným prodejcem, tak držitelem certifikátu autorizovaný servis pro kancelářskou techniku Konica Minolta.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Manipulační technika

JCB, stavební stroje, manipulační technika – Terramet nabízí prodej a servis stavebních strojů a manipulační techniky. Nabízí stavební stroje JCB a manipulační techniku Nissan, Ausa, Jumbo, HBM-NOBAS, Crown, elektrocentrály Endess a JCB a mobilní kompresory Kaeser.

Načítání trvalo 0.1009 sekund.