+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vaspo Vamberk s.r.o.

Klíčová slova: Jednoúčelové stroje, konstrukce,vývoj prototypů

E-mail: obchod@vaspo.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2009

Popis: Vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení se specializací na automobilový a drátovenský průmysl, zařízení pro výrobu svařovacích elektrod, konstrukce a vývoj prototypů, občanská a bytová výstavba, stavby pro průmysl a zemědělství.

Web: www.vaspo.cz

Další související informace

SPORTOVNISHOP.COM

lyže, oblečení, dresy, rakety, stroje, hokejky – Specializovaný e-shop pro všechny vášnivé sportovce. Naleznete u nás lyže, vázní, oblečení, dresy, rakety, stroje, tašky, míče, vybavení sportovišť, hokejky, výplety, obuv, omotávky, brusle, bazény, čluny, brýle a další zboží pro sporty tenis, squash, badminton, ricochet, fitness, basebal, stolní tenis, fotbal, lyžování, volejbal, házenou, nohejbal a další sporty.

Zemědělská technika

zahradní stroje, zahradní technika – Moto-zahrada.cz vám nabízí prodej zemědělské techniky. K dispozici je velké množství různého sortimentu. Stroje, zahradní technika, komunální technika a autopříslušenství. Při výběru vám poradí tým školených a odborně zdatných prodejců.

Vyšívací, šicí stroje

vyšívací stroje, vyšívací stroje Brother – Prodáváme vyšívací stroje, průmyslové vyšívací stroje, SWF, vyšívací automaty, šicí stroje značky Brother, Juki, Siruba, Yamato, Durkopp. Servisujeme vyšívací stroje Brother, šicí stroje Brother a další značky. Nabízíme starší vyšívací a šicí stroje.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.