+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velebný & Fam: vyšívání,

Klíčová slova: vyšívání, prapory, vlajky, znaky, nášivky, výšivky

E-mail: velebny.cz@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2013

Popis: Tradice vyšívání rodinné firmy Velebný je již 300let, vyšívání vlajek, ruční výšivka, vlajky a znaky, rodinné erby, strojní vyšívání na zakázku. Nejvyšší kvalita .Tradice vyšívání rodinné firmy Velebný je již 300let, vyšívání vlajek, ruční výšivka, vlajky a znaky, rodinné erby, strojní vyšívání na zakázku. Nejvyšší kvalita .

Web: www.velebny.cz/

Další související informace

Výšivky a potisk textilu

vysivky,potisk,potisk textilu,vysivani,sity,textil – Strojní vyšívání a potisk zajistíme kvalitně a rychle pro reklamní agentury, obchodní firmy i firmy s vlastní reklamní politikou. Jsme přímí výrobci což nám umožňuje bezprostředně dozorovat kvalitu, rychlost a cenu při výrobě a brandingu.

GD Sportswear

výroba, sportovní potřeby, dresy, vlajky – Jsme výrobce specializující se na výrobu sportovních dresů a vlajek. Tuto činnost provádíme více než 10let. Dlouhodobě působíme na domácím i zahraničním trhu. Naším cílem je poskytnout cenově dostupné výrobky, pro profesionální i amatérské sportovce. Avšak v kvalitě, která odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům. K tomu používáme nejmodernější technologie.

Načítání trvalo 0.1363 sekund.