+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velkoobchod papírem

Klíčová slova: velkoobchod papírem, kancelářské potřeby

E-mail: info@kotlar.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2009

Popis: Zabýváme se dodávkami papíru a kancelářských potřeb pro firmy i širokou veřejnost. Papírem a kancelářskými potřebami zásobujeme školy, papírnictví a úřady. Dále v naší nabídce naleznete psací potřeby, kancelářskou techniku a školní potřeby.

Web: www.zelena-kancelar.cz

Další související informace

Papírnictví online

Kancelářské potřeby, potřeby do kanceláře – Společnost AP-SOFT JABLONEC s.r.o. vám nabízí široký sortiment kancelářských potřeb a to vše z pohodlí vašeho domova. Díky papírnictví online už nemusíte vyrážet do města a hledat, kde ještě zbyly věci, které hledáte. U nás máte vše na jednom místě.

Kancelářské potřeby

kancelářské potřeby – Kancelářské potřeby - náš eshop nabízí kancelářské potřeby jako jsou skartovačky, pořadače, děrovače, sešívačky, kalkulačky a další. Kompletní vybavení kanceláře na jednom místě. Kancelářské potřeby a nábytek.

Kotlář pro vaši kancelář

kancelářské potřeby, papír, drogerie,psací potřeby – Náš internetový obchod velkoobchodu Kotlář vám nabídne kancelářský papír, tiskopisy, sponky na dopisy, připínáčky ,drátky do sešívaček i samotné sešívačky, nůžky a spoustu dalších kancelářských potřeb. Dále tu máme nabídku ze sortimentu drogerie, jako jsou toaletní papír, papírové utěrky, mýdla a saponáty, osvěžovač vzduchu a další. A v neposlední řadě tu jsou k dispozici některé potřeby k občerstvení, jako jsou plastové kelímky, plastové talíře a příbory, párátka a špejle a i samotné občerstvení a to především pitné vody. S rozvozem po Pardubicích, Hradci Králové a Praze zdarma a při nákupu nad 2500 poštovné a balné ZDARMA.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.