+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velteko s. r. o.

Klíčová slova: balicí stroje, vertikální balicí stroje, balicí st

E-mail: velteko@velteko.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2008

Popis: Velteko se specializuje na balicí stroje a balicí linky. Nabízí široký sortiment balicích strojů, dávkovačů, vkladačů, typů sáčků a technik balení. Poskytuje komplexní dodávku, servis, prodej .......

Web: www.velteko.cz/

Další související informace

FITHAM fitness shop - vše pro fitness, aerobic a stolní tenis

fitness, rotoped, posilovací stroje, stolní tenis – Prodej vybavení pro fitness, aerobic, a stolní tenis s dopravou po celé ČR zdarma. Nabízíme rotopedy, steppery, elipticaly, posilovací stroje, posilovací věže, lavice.

CEE Machines

obráběcí, tvářecí, stroje, průmysl, cnc, frézka – Jiný pohled na obchod s obráběcími a tvářecími stroji. Zabýváme se prodejem obráběcích center, soustruhů, frézek, lisů, hoblovek, vrtaček, elektroerozivních strojů a mnoho dalšího. Navštivte naše stránky a přesvěčte se sami.

http://www.balici-pracovi

balicí stoly, balicí pracoviště, balicí zázemí – Německá výroba s tradicí přes 40 let. Profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy lze dle potřeby individuálně přetvářet a přestavovat při změnách balicích procesů. Hliníkové nájezdové rampy a můstky Nosnosti až 25.000kg Standardní program i výroba na míru Různé typy ramp, manuální, skládací.... Balicí stoly a pracoviště Dodáváme flexibilní balicí stoly a stanice, balicí systémy nejrůznějších typů. Disponujeme balicími stoly v několika řadách a s možností bohatého doplňkového příslušenství. Příklady příslušenství: integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze, držáky, nastavitelné police aj.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.