+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velteko s. r. o.

Klíčová slova: balicí stroje, vertikální balicí stroje, balicí st

E-mail: velteko@velteko.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2008

Popis: Velteko se specializuje na balicí stroje a balicí linky. Nabízí široký sortiment balicích strojů, dávkovačů, vkladačů, typů sáčků a technik balení. Poskytuje komplexní dodávku, servis, prodej .......

Web: www.velteko.cz/

Další související informace

eshop obalové materiály

fólie, balící fólie, kartony, krabice – Vítejte na eshopu, kde můžete on-line nakoupit obalové materiály jako jsou fólie, balící fólie, kartony, krabice, lepící pásky, obálky a další sortiment z této oblasti. Nabízíme i zajištění potištěných lepících pásek a vlastní potisk krabic.

Venkovní posilovací stroj

outdoor, fitness, posilovací stroje, fit-park – Chcete žít aktivním životem? Ve stáří i nyní? S tím Vám pomůže firma Alestra, která montuje a dodává venkovní posilovací stroje nejen pro seniory. Cvičit venku může každý. Venkovní posilovací stroje do Vašeho fit-parku v obci dodá Alestra z Kuřimi.

Veřejné i soukromé sporto

outdoor, fitness, posilovací stroje, fit-park – Sportoviště různých zaměření, například košíkovou nebo basketbal Vám dodá firma Alestra. Sportoviště dodáme rekreační nebo profesionální, se všemi druhy povrchů. Potřebujete doplnit vybavení sportoviště? Alestra dodá třeba branky nebo oplocení.

Načítání trvalo 3.2185 sekund.