+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Větrné turbíny SCHOPPER

Klíčová slova: větrná elektrárna, turbína, schopper, off-grid,oze

E-mail: obchod@ve-group.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Produkty Schopper vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Ať už si vyberete jakýkoliv model, můžete očekávat tichou větrnou turbínu s prvotřídním atraktivním designem, která bude robustní, spolehlivá a zaručí maximální výsledek při výrobě elektrické energie. Svým technickým řešením a použitými materiály patří do nejnovější generace mikro a malých větrných turbín s vynikajícími parametry zajišťující rozběh při nízké počáteční rychlosti větru.

Web: www.vetrne-turbiny.eu

Další související informace

Smart Solar systémy

fotovoltaická, elektrárna, elektřina, montáž, siln – Firma dodává kompletní solární systémy pro malé solární fotovoltaické elektrárny, solární fotovoltaické panely a měniče napětí od renomovaných výrobců. Montáž a připojení solární elektrárny k distribuční síti, záruční i pozáruční servis.

Malé elektrárny

Malé elektrárny, Domácí větrná elektrárna, – Nabízíme Vám malé elektrárny jako stavebnicové systémy pro malé elektrárny. Naše domácí větrná elektrárna skvěle čerpá alternativní zdroje energie. Naše domácí větrná elektrárna skvěle čerpá alternativní zdroje energie. Domácí větrná elektrárna je pro každého, kdo se chce stát nezávislým na místním dodavateli energie

Načítání trvalo 0.1094 sekund.