+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Větrné turbíny SCHOPPER

Klíčová slova: větrná elektrárna, turbína, schopper, off-grid,oze

E-mail: obchod@ve-group.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Produkty Schopper vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Ať už si vyberete jakýkoliv model, můžete očekávat tichou větrnou turbínu s prvotřídním atraktivním designem, která bude robustní, spolehlivá a zaručí maximální výsledek při výrobě elektrické energie. Svým technickým řešením a použitými materiály patří do nejnovější generace mikro a malých větrných turbín s vynikajícími parametry zajišťující rozběh při nízké počáteční rychlosti větru.

Web: www.vetrne-turbiny.eu

Další související informace

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Fotovoltaika s NWT

solární elektrárna, společnost NWT – Získávání energie ze slunečního záření je velice praktický a ekologický způsob. Významnou společností na českém trhu je společnost NWT, která se právě fotovoltaikou zabývá. Pokud se budete chtít dozvědět více nejen o fotovoltaických elektrárnách, ale také o již zmíněné společnosti NWT, navštivte naše stránky.

Chalupa - pronájem

solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina – Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.