+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Větrné turbíny SCHOPPER

Klíčová slova: větrná elektrárna, turbína, schopper, off-grid,oze

E-mail: obchod@ve-group.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Produkty Schopper vynikají svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Ať už si vyberete jakýkoliv model, můžete očekávat tichou větrnou turbínu s prvotřídním atraktivním designem, která bude robustní, spolehlivá a zaručí maximální výsledek při výrobě elektrické energie. Svým technickým řešením a použitými materiály patří do nejnovější generace mikro a malých větrných turbín s vynikajícími parametry zajišťující rozběh při nízké počáteční rychlosti větru.

Web: www.vetrne-turbiny.eu

Další související informace

ACSOLAR s.r.o.

solární panely na klíč, elektrárna, liberec – Dodáváme solární systemy kompletně na klíč. Zařídíme veškerou administrativu (Stavební úřad, ČEZ, ERU, OTE, případně energetický audit pro žádost o dotaci), dodání, montáž i následný servis. Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek panelů a měničů Vás navíc výsledná cena vyjde levněji než zakoupení stavebnice typu udělej si sam.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.