+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinařství Špillar

Klíčová slova: vinný, víno, vinařství, bílé víno, červené víno

E-mail: uspillaru@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2008

Popis: Nabízíme kvalitní vína z vlastní produkce z řady tradičních i méně tradičních odrůd. Pořádáme akce, řízené degustace a rauty k různým příležitostem ve stylovém prostředí vinného sklepa. Možnost ubytování.

Web: www.uspillaru.cz

Další související informace

Vinařský dvůr

víno, červené víno, francouzské víno – Nabízíme nejkvalitnější vína z našeho vinařského dvoru. Pokud si rádi pochutnáte na kvalitním vínu, navštivte naše webové stránky a objednejte si víno z Vinařského dvoru online.

Vínotéka Corrida

víno, vína, bílé víno, červené víno, růžové víno – Vinotéka Corrida – Prodej vína. Nabízíme červené víno, bílé víno, růžové víno. V našem e-shopu prodáváme španělské víno, německé víno, rakouské víno a vína z Moravy. Nabízíme u nás málo známá vína.

Tramín červený nejstarší bílé moštové víno

tramín červený, tramín, bílé víno, bílé moštové – Tramín červený (Tramín, Roter Traminer nebo Traminer) je jedna z nejstarších bílých moštových odrůd révy vinné, jejíž původ není přesně znám. Geneticky má velmi blízko k původní volně rostoucí révě lesní (vitis vinifera sylvestris) a předpokládá se, že vznikla nahodilým křížením révy lesní s některou z kulturních odrůd pěstovaných Římany. Později se stala základem pro řadu dalších evropských odrůd.

Načítání trvalo 3.1826 sekund.