+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinuté perle

Klíčová slova: Bižuterie Ruční práce Vinutky Korálky Lampovky

E-mail: jarkaka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2010

Popis: Vinuté perle je ruční výroba skleněných korálků pomocí sklářského kahanu. Šperky z těchto korálků patří do luxusní bižuterie, každý kousek je originál. Lze vyrobit i na přání zakázkovou bižuterii-(barva)šperků které jsou v galerii webových stránek.

Web: www.koralovka.eu

Další související informace

výškové práce na laně

výškové práce, práce ve výškách, montáže reklam . – Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Nátěry ocelových konstrukcí, opravy a nátěr fasád, montáže, instalace reklam ve výškách, renovace světlíků, rizikové kácení stromů a jiné práce na laně.

Jezinka.eu - obchůdek

,Originální ruční tvorba,naušnice z mědi,naušnice, – Originální ruční tvorba, naušnice z mědi,naušnice, textilní doplňky, korálky, perličky, drát, plsť, fimo, cernit, keramika, afro háčky, komponenty, nejlepší ceny,sleva, slevy, doprava zdarma, poštovné zdarma,

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut, ruční mytí auta, ruční mytí Praha – Ruční mytí aut a interiéru vozu. Mytí a leštění karosérie, úklid interiéru (luxování, mytí oken, otření prachu), čištění a ošetření plastových částí. Ruční mytí a konzervace motoru, voskování a leštění karoserie (tvrdými vosky), čištění chromových částí.

Načítání trvalo 2.9592 sekund.