+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinuté perle

Klíčová slova: Bižuterie Ruční práce Vinutky Korálky Lampovky

E-mail: jarkaka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2010

Popis: Vinuté perle je ruční výroba skleněných korálků pomocí sklářského kahanu. Šperky z těchto korálků patří do luxusní bižuterie, každý kousek je originál. Lze vyrobit i na přání zakázkovou bižuterii-(barva)šperků které jsou v galerii webových stránek.

Web: www.koralovka.eu

Další související informace

výškové práce na laně

výškové práce, práce ve výškách, montáže reklam . – Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Nátěry ocelových konstrukcí, opravy a nátěr fasád, montáže, instalace reklam ve výškách, renovace světlíků, rizikové kácení stromů a jiné práce na laně.

Ruční práce, návody na tv

návody, návody na ruční práce, ruční práce – Jste manuálně zruční a také Vám na internetu chybí návody na ručně tvořené věci? Přijďte k nám. Tvoříme komunitu lidí, zabývajících se tímto tématem, u nás si mimojiné obsah webu tvoří uživatelé sami.

Murárske práce Bratislava

zednické práce Bratislava, zednické práce – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce. Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU iv ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 3.5820 sekund.