+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vinuté perle

Klíčová slova: Bižuterie Ruční práce Vinutky Korálky Lampovky

E-mail: jarkaka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2010

Popis: Vinuté perle je ruční výroba skleněných korálků pomocí sklářského kahanu. Šperky z těchto korálků patří do luxusní bižuterie, každý kousek je originál. Lze vyrobit i na přání zakázkovou bižuterii-(barva)šperků které jsou v galerii webových stránek.

Web: www.koralovka.eu

Další související informace

Střechmont-strecha-kp.cz-

Střecha, klempířské práce, tesařské práce – Střechmont provádí rekonstrukci střech, výstavbu střech, práce ve výškách. Poskytujeme tesařské práce a klempířské práce.Pokládáme střešní tašky. Střecha, klempířské práce, tesařské práce, kompletní střechy, renovace střech, práce ve výškách, střešní taška, střechmont, strecha

Nabídka práce Ostrava

práce ostrava, práce v ostravě – Vyzkoušejte naši úzce zaměřenou inzerci práce v Ostravě a okolí. Projděte si nabídky práce v Ostravě, případně si vytvořte vlastní poptávku po práci. Vyzkoušejte si naši mikroinzerci zaměřenou pouze na práci v Ostravě a díky tomu najděte svůj job rychleji.

Práce doma pro každého

práce na doma, práce doma, přivýdělek, brigády, pr – Na stránkách nabízíme velmi zajímavé a reálné možnosti přivýdělku, práce vhodné opravdu pro každého, které lze vykonávat z pohodlí Vašeho domova. Výdělečné činnosti - manuální práce, administrativní, distribuční apod.

Načítání trvalo 2.8534 sekund.