+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vortex Studio

Klíčová slova: video, grafika, foto, tisk, reklama, animace

E-mail: info@vortexstudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2010

Popis: Reklamní studio - Animace, video, klipy a videoprezentace. Kvalitní fotografické práce včetně postprodukce. Specializujeme se na retuš a montáže. Vytvoříme natradiční a chytlavý design a pripravíme reklamní kampaně!

Web: www.vortexstudio.cz

Další související informace

nasevizitka.cz

vizitky, tisk, grafka, ofset, online – nasevizitka.cz nabízí možnost výběru grafické podoby vizitky. Bohatý výběr grafiky, rychlý a kvalitní ofsetový tisk na 400 gr. papíře. Moznost vytvoření vlastní vizitky, z připravených obrázků či fontů.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Tři mouchy webdesign

webdesign, logo, grafika – Jsme mladá kreativní designérské studio, které se zabývá tvorbou kvalitních logotypů, internetových prezentací a grafickým zpracováním komerčních tiskovin. Nabízíme vám maximální vstřícnost a ceny které nenajdete široko daleko.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.