+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vortex Studio

Klíčová slova: video, grafika, foto, tisk, reklama, animace

E-mail: info@vortexstudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2010

Popis: Reklamní studio - Animace, video, klipy a videoprezentace. Kvalitní fotografické práce včetně postprodukce. Specializujeme se na retuš a montáže. Vytvoříme natradiční a chytlavý design a pripravíme reklamní kampaně!

Web: www.vortexstudio.cz

Další související informace

České vizitky.cz

vizitky, vititka, ceske, tvorba, tisk – Komplexní řešení v oblasti návrhu, realizace a tisku vizitek. Poskytujeme laserový i ofsetový tisk.

polepy výloh, polepy aut

polepy, řezaná, grafika – Výroba řezané grafiky - polepy aut, výloh a jiná individuální řešení. Polepte svůj firemní vůz a získejte velice efektivní reklamní plochu, která je všem na očích. Označte svoji provozovnu, výlohu, upoutejte na aktuální slevy!

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.