+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrata Toors

Klíčová slova: Průmyslová sekční vrata Indy,garážová vrata Guardy

E-mail: toors@toors.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Toors vyrábí, vyvíjí a prodává průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy a rychloběžná vrata Speedy. Dodává náhradní díly, pohon, motory a příslušenstvní k vratům. Vrata jsou vyráběna na míru pro výrobní haly, logistická centra, obchody, autosalony a další.

Web: toors.com/

Další související informace

Garážová vrata Maňák

garážová vrata – Nabízíme garážová vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky. Polyuretanem izolovaná garážová vrata s oboustranným ocelovým pláštěm.

Vrata Ostrava.cz - garážová vrata

garážová vrata sekční, garážová vrata rolovací – Prodej garážových vrat vrata-ostrava.cz vám přináší širokou nabídku, ze které si vybere skutečně každý. V naší pestré nabídce naleznete nejlevnější výklopná, sekční nebo rolovací vrata. Také nabízíme pohony na dálkové ovládání a další příslušenství.

Naše sekční vrata, nainst

garážová vrat, temperovaná garáž, sekční vrata – Naše sekční garážová vrata jsou zateplená PUR pěnou tloušťky 40 mm. Izolační odpor vrat je K = 1,0 W/m2 a proto jsou vhodná i pro temperované garáže. Sekční vrata jsou dodávána v široké škále rozměrů a v řadě standardních i příplatkových barev. Výška vrat je možná od 1800 mm až do 3600 mm a šířka je od 2000 mm do 5600 mm. Nadpraží je standardně 320 mm nebo je možné dodat vrata pro snížené nadpraží 200 mm. Pro obzvláště nízká nadpraží (od 100 mm) lze dodat i vrata se zadní pružnou. Cena sekčních vrat zahrnuje dálkové otevírání se dvěma dálkovými ovladači a automatickým halogenovým světlem, pojezdy na kuličkových ložiskách a úpravu pro nouzové otevírání. Kromě běžných garáží pro osobní a dodávkové automobily je možné sekční vrata instalovat do dílen, skladů nebo menších hal. Aktuálně nedodáváme sekční vrata pro vysoce namáhané výrobní provozy.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.