+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VTP Kovo - zámečnictví

Klíčová slova: rámy, obytné, kontejner, lehké, ocelové, konstrukc

E-mail: vtpkovo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2008

Popis: Vyrábíme a montujeme široký sortiment výrobků. Vrata, regály, brány, mříže, ocelové konstrukce, reklamní poutače. Provádíme kovoobrábění, zámečnické práce. Na základě Vašich požadavků a přání za Vámi přijedeme, vyrobíme, dodáme a namontujeme.

Web: www.vtpkovo.cz

Další související informace

Alfeko - hliníkové a ocel

lešení, pojízdné, hliníkové, ocelové, železné, kon – Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.