+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výkup zlata, stříbra

Klíčová slova: výkup zlata Praha, výkup stříbra Praha

E-mail: info@oro-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Naší specializací je výkup zlata, stříbra v Praze, středních Čechách, výroba Au a Ag litých polotovarů, zpracování a příprava 3D grafických návrhů šperků, výroba šperků na zakázku, prodej investičních slitků značky Argor Heraus.

Web: www.oro-praha.cz

Další související informace

Výkup zlata Ostrava

výkup zlata, výkup zlata Brno, výkup zlata Olomouc – Co nabízíme? Výkup zlata a stříbra, zlatnické Au Ag polotovary, rytecké a faserské práce. Proč si vybrat právě nás? Protože při analýze je použit laserový spektrometr SER-01 ELVA X s pravidelnou kalibrací.

Výkup tonerů Praha

Výkup tonerů Praha – Výkup tonerů Praha: výkup tonerů hp, výkup tonerů Canon, servis tiskáren, prodej tonerů. Výkup tonerů ( tonery hp, tonery Canon ), zajisťujeme výkup prázdných kazet z tiskárny od firem tak soukromých osob. Servis včetně prodeje tiskárny.

Likvidace autovraků Praha

Likvidace autovraků Praha, Kovošrot Praha, Výkup ž – Ve městě Praha a okolí nabízíme ekologické likvidace autovraků. Likvidace autovraků probíhá na provozovnách Kovošrot Zdice a Hořovice. Zajišťujeme i výkup železa, papíru a prodej hutního materiálu. Likvidace autovraků Praha, kovošrot, výkup železa

Načítání trvalo 0.0542 sekund.