+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba a prodej krmiv

Klíčová slova: krmiva,hlodavci,granule,abraziva,pískování,seno

E-mail: www.zoofit@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2013

Popis: Výroba krmiv pro hlodavce a exotické ptactvo,granulované seno,granule pro morčata,králiky,činčily,potkany,sterilní podestýlky.Výroba abraziv k pískování a tryskání pro pískovací pistlole a příslušenství.

Web: www.zoofit.cz

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.