+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

výroba CD a DVD

Klíčová slova: Výroba CD a DVD

E-mail: info@mediakm

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Poskytujeme komplexní služby pro malé, střední a velké firmy i soukromé osoby. Zákaznická služba a komunikace je pro nás to nejdůležitější. Vyrábíme CD, DVD, potahované krabičky, veškeré CD/DVD tiskoviny, speciální balení CD/DVD dle přání zákazníka.

Web: www.mediakm.cz

Další související informace

Future films

Výprava filmů a výroba a pronájem rekvizit – Zajistíme kompletní rekvizitní služby, výprava reklam a filmů, výroba a pronájem rekvizit, vlastni autodoprava a sklad rekvizit. Za tři roky samostatné existence realizováno více než sto reklamních spotů, videoklipů a prezentací.

MYFilm - digitalizace

MYFilm Převod DVD CD 8mm kazeta VHS diapozitiv – MYFilm - Převod, přepis na DVD/CD - 16mm, 8mm, 8 mm filmy, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety MC, gramofonové desky. Skenování diapozitivu, kinofilmu, fotografie. Točení a tvorba video reklamy, vizitky, prezentace firem.

ztráty a nálezy

ztráty a nálezy, ztráty, nálezy – Ztráty a nálezy - stránky věnované výhradně problematice ztrát a nálezů. Denně se v České republice ztratí velké množství cenných předmětů, mobilních telefonů, dokladů, ale i nejrůznějších částí oblečení, deštníků, klíčů a dalších drobností. Tato stránka si klade za cíl vnést naději zoufalým lidem, kteří cokoliv ztratili a dát zároveň prostor poctivým spoluobčanům, kteří můžou pomoci v nalezení ztracených věcí.

Načítání trvalo 2.0686 sekund.