+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

výroba CD a DVD

Klíčová slova: Výroba CD a DVD

E-mail: info@mediakm

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Poskytujeme komplexní služby pro malé, střední a velké firmy i soukromé osoby. Zákaznická služba a komunikace je pro nás to nejdůležitější. Vyrábíme CD, DVD, potahované krabičky, veškeré CD/DVD tiskoviny, speciální balení CD/DVD dle přání zákazníka.

Web: www.mediakm.cz

Další související informace

A co takhle DVD z novin?

DVD z novin a časopisů, levná dvd a filmy – Kompletní přehled DVD z trafik, přikládaných k novinám a časopisům s popisy filmů na DVD, recenzemi a hodnoceními z ČSFD.cz a IMDB.com, obaly a možností nechat se informovat v den prodeje emailem nebo SMS. Nejkomfortnější seznam levných DVD v ČR.

ZŠ, PŠ a MŠ Česká Lípa

základní škola, praktická škola a mateřská škola – ZŠ, PŠ a MŠ, Česká Lípa je speciální škola, která vzdělává žáky se všemi stupni mentálního postižení a žáky s kombinovanými vadami. Součástí školy je přípravný stupeň základní školy speciální a mateřská škola. Jedná se o úplnou základní školu.

Kovopor Strmilov, s.r.o

výroba a montáž ocelových konstrukcí – Výroba a montáž ocelových hal a ocelových konstrukcí s opláštěním; výroba a montáž ozdobných plotových dílců vstupních bran a branek. Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty • Konstrukční soustavy kovové • Konstrukční soustavy halové • Oplocení Montážní činnost • Konstrukční soustavy kovové • Konstrukční soustavy halové • Oplocení

Načítání trvalo 0.0937 sekund.