+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba maskotů

Klíčová slova: Maskot, reklamní obleky, firemní maskot

E-mail: petra@fekar.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2008

Popis: Vyrábíme maskoty, reklamní obleky, firemní maskot na zakázku. Maskoti - reklamní obleky různých velikostí. Vyrábíme maskoty pro nejrůznější reklamní využití. Použitý materiál je molitan a látka - postřižené froté, keprová látka a plátno, maskot má podšívku. Molitan drží tvar a dovoluje tak, aby maskot měl nejrůznější vytvarování. Otvor na vidění je proveden tak, aby nerušil výraz maskota a je zakryt síťkou, aby nebylo vidět člověka uvnitř. Maskot lze použít na různé reklamní účely. Lze se v něm pohybovat bez omezení.

Web: www.fekar.com/maskot

Další související informace

Reklamní předměty

reklamní předměty, reklama, potisk, kalendáře – Internetový obchod přehledně řazený do kategorií - od propisek až po luxusní dárky, reklamní textil, kalendáře a diáře. Na všechny reklamní předměty nabízíme kvalitní reklamní potisk. Oranžová reklama - komplexní reklamní služby.

i Cedule.cz

cedule, reklamní cedule, firemní cedule – ICedule.cz - reklamní cedule, firemní cedule, informační cedule. Cedule obykle slouží pro usnadnění orientace. Setkáváme se s nimi na každém kroku.ICedule.cz - reklamní cedule, firemní cedule, informační cedule. Cedule obykle slouží pro usnadnění orientace. Setkáváme se s nimi na každém kroku.

Barracuda cz spol. s r. o. - velkoobchod textilem

reklamní textil reklamní trička reklamní polokošil – Dodáváme reklamní textil, reklamní trička, reklamní polokošile a reklamní mikiny. Velkoobchod textilu nabízí legíny,froté ručníky a osušky. Náš reklamní textil je vhodný i pro prodej v maloobchodech.Barracuda

Načítání trvalo 0.0577 sekund.