+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba maskotů

Klíčová slova: Maskot, reklamní obleky, firemní maskot

E-mail: petra@fekar.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2008

Popis: Vyrábíme maskoty, reklamní obleky, firemní maskot na zakázku. Maskoti - reklamní obleky různých velikostí. Vyrábíme maskoty pro nejrůznější reklamní využití. Použitý materiál je molitan a látka - postřižené froté, keprová látka a plátno, maskot má podšívku. Molitan drží tvar a dovoluje tak, aby maskot měl nejrůznější vytvarování. Otvor na vidění je proveden tak, aby nerušil výraz maskota a je zakryt síťkou, aby nebylo vidět člověka uvnitř. Maskot lze použít na různé reklamní účely. Lze se v něm pohybovat bez omezení.

Web: www.fekar.com/maskot

Další související informace

Reklamní textil

Reklamní textil, mikiny, trička, po – Reklamní textil, bundy, svetry, mikiny, trička, polokošile, textil s výšivkou, s vytkáním, s potiskem, kravaty, kongresovky, keyholdery, ponožky. Zumba oblečení. Oblečení pro doktory, restaurace, hotely a další pracovní oděvy. Výšivky loga na trička, mikiny a další textil

Bonanza as - firemní web

Bonanza as - firemní web – Firma nabízí tradiční finanční služby i při malém kapitálovém základu Vaší firmy i pro drobné a střední podnikatele. S námi investujete vždy úspěšně, my totiž víme jak na to. Firma nabízí tradiční finanční služby i při malém kapitálovém základu Vaší firmy i pro drobné a střední podnikatele. S námi investujete vždy úspěšně, my totiž víme jak na to.

Jazykové školy - jak si vybrat jazykovou školu

jazykové kurzy, firemní kurzy, pet, ket, fce, cae – Jazykové školy - váš průvodce mezi kurzy, certifikáty a jazykovými školami. Máte zájem o certifikát FCE, CAE, nebo například BEC? Vybíráte jazykový kurz a nevíte, který by vám vyhovoval? Poradíme vám, na co dát při výběru pozor a na co nezapomenout.

Načítání trvalo 0.0957 sekund.