+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba maskotů

Klíčová slova: Maskot, reklamní obleky, firemní maskot

E-mail: petra@fekar.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2008

Popis: Vyrábíme maskoty, reklamní obleky, firemní maskot na zakázku. Maskoti - reklamní obleky různých velikostí. Vyrábíme maskoty pro nejrůznější reklamní využití. Použitý materiál je molitan a látka - postřižené froté, keprová látka a plátno, maskot má podšívku. Molitan drží tvar a dovoluje tak, aby maskot měl nejrůznější vytvarování. Otvor na vidění je proveden tak, aby nerušil výraz maskota a je zakryt síťkou, aby nebylo vidět člověka uvnitř. Maskot lze použít na různé reklamní účely. Lze se v něm pohybovat bez omezení.

Web: www.fekar.com/maskot

Další související informace

Reklamní články

PR články, reklamní články, SEO články, – Kvalitní reklamní PR články pro vaši propagaci na internetu. Čtivé a poutavé PR články, které vám přivedou zákazníky a prezentují vaše produkty a služby. Seo články vám zajístí relevantní zpětné odkazy pro vyhledavače.

Reklamní předměty Praha,

Reklamní předměty Praha, Potisk reklamních předmět – Firma Vladislav Lipovský - R.A.L. sídlí ve městě Praha a zajišťuje potisk reklamních předmětů. Specializací jsou nejrůznější reklamní předměty a propagační předměty. Vyrábíme též kalendáře na zakázku.

Firemní vzdělávání

firemní vzdělávání, mentální koučink, kurzy – Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

Načítání trvalo 2.6834 sekund.