+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba maskotů

Klíčová slova: Maskot, reklamní obleky, firemní maskot

E-mail: petra@fekar.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2008

Popis: Vyrábíme maskoty, reklamní obleky, firemní maskot na zakázku. Maskoti - reklamní obleky různých velikostí. Vyrábíme maskoty pro nejrůznější reklamní využití. Použitý materiál je molitan a látka - postřižené froté, keprová látka a plátno, maskot má podšívku. Molitan drží tvar a dovoluje tak, aby maskot měl nejrůznější vytvarování. Otvor na vidění je proveden tak, aby nerušil výraz maskota a je zakryt síťkou, aby nebylo vidět člověka uvnitř. Maskot lze použít na různé reklamní účely. Lze se v něm pohybovat bez omezení.

Web: www.fekar.com/maskot

Další související informace

LevneDatabaze.cz

levné databáze, firemní katalog, firemní zápisy – LevneDatabaze.cz nabízí aktualizované databáze za velmi nízké slevy. Vaše úspora při zakoupení databáze u nás je okolo 80% oproti běžných cen u konkurence. LevneDatabaze.cz nabízí unikátní službu Vytvoření vlastní databáze, kde necháme na klientovi, jaká data si přeje získat.

SEO články

PR články, reklamní články, SEO články, – Kvalitní reklamní PR články pro vaši propagaci na internetu. Čtivé a poutavé PR články, které vám přivedou zákazníky a prezentují vaše produkty a služby. Seo články vám zajístí relevantní zpětné odkazy pro vyhledavače.

Reklamní předměty

reklamní dárky, reklamní předměty, firemní dárky – Zabýváme se kompletní realizací reklamních předmětů pro firmy, včetně reklamního potisku na všechny nabízené produkty. Mezi naše další služby patří kompletní servis v oblasti reklamy a marketingu. Počínaje zpracováním grafických návrhů, tiskem, tvorbou a administrací webů, obalovým designem, realizací promo akcí, až po fotoslužby. Cílem naší společnosti je nabídnout firmách kompletní a rychlý servis.

Načítání trvalo 2.6818 sekund.