+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba plastových dílů

Klíčová slova: plastové technické díly,vstřikování plastů,

E-mail: kbujnochova@ebg-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Zaměřujeme se na vstřikování a lisování technických výlisků včetně jejich následné kompletace a montáže. Specializujeme se rovněž na výrobu lisovacích a vstřikovacích nástrojů se zajištěním změnových a optimalizačních opatření.

Web: www.ebg-plastics.cz/

Další související informace

Stříkaný chrom

chromování plastů, chromování nástřikem – Povrchová úprava chromování používaná především v autolakovnách se nazývá chromování nástřikem. Jde o nanášení několika vrstev speciálních materiálů stříkacími pistolemi, jejichž výsledkem je dokonalý chromový povrch. Povrch má výborné pružné a pevnostní vlastnosti. Jedná se o dekorativní chromování aplikovatelné na většinu povrchů a materiálů.

Silikonové hodinky

silikonové hodinky, plastové hodinky, hodinky – Internetový obchod se silikonovými hodinkami a dalšími silikonovými módními doplňky. Zboží za rozumné ceny, přímo od dovozce. Všechny výrobky skladem, odesílány okamžitě. E-shop dodává také na Slovensko.

Jímky a čističky

Jímky, čističky, Čistička odpadních vod, plastové – http://www.jimkycisticky.cz/Jímky a čističky jsou součástí života a bydlení téměř každého člověka i celých rodin žijících v rodinných domcích především na vesnici, nebo v rekreačních oblastech. Především tam se bez nich neobejdeme. Jímky bývaly většinou zhotoveny z betonu, ale v současnosti jsou v trendu ekologické plastové odpadní jímky. Pro jejich osazení je nutné vybrat vhodné podloží – mělo by být pevné a suché.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.