+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba plastových dílů

Klíčová slova: plastové technické díly,vstřikování plastů,

E-mail: kbujnochova@ebg-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Zaměřujeme se na vstřikování a lisování technických výlisků včetně jejich následné kompletace a montáže. Specializujeme se rovněž na výrobu lisovacích a vstřikovacích nástrojů se zajištěním změnových a optimalizačních opatření.

Web: www.ebg-plastics.cz/

Další související informace

Levné plastové ploty

Levné plastové ploty a oplocení, ceník – Sháníte nový plastový plot? V nejlevnější online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Plastové ploty oceníte, především pokud máte málo času. Jsou bezúdržbové, a proto se vůbec o ně nemusíte starat.Nečeká vás žádné natírání, broušení a především vám nehrozí koroze plotu.

Plastové ploty

Plastové ploty, plastové plotovky, plastové dílce – Plastové ploty: plastové plotovky a plastové dílce. Plastové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost, mají dostatečnou pevnost a odolnost. Plastové plotovky i dílce lze snadno řezat, vrtat, opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Plastové ploty po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Technické kontroly vzv

technická kontrola, technické kontroly, školení – Provádíme technické kontroly vysokozdvižných vozíků (vzv) a manipulační techniky. Dále zajišťujeme školení řidičů manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Provádíme také revize plynu na vysokozdvižných vozících s plynovým pohonem. Vše za atraktivní ceny.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.