+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba plastových dílů

Klíčová slova: plastové technické díly,vstřikování plastů,

E-mail: kbujnochova@ebg-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Zaměřujeme se na vstřikování a lisování technických výlisků včetně jejich následné kompletace a montáže. Specializujeme se rovněž na výrobu lisovacích a vstřikovacích nástrojů se zajištěním změnových a optimalizačních opatření.

Web: www.ebg-plastics.cz/

Další související informace

Hodinky Plastichic

hodinky, plastové barevné, silikonové, plastichic – Originální, módní barevné italské lehké silikonové hodinky, vážící pouze 10g jsou vhodné ke sportu nebo jako módní doplněk. Vodotěsné do 3 atmosfér. Jděte s módou a využijte možnosti sjednotit barvu hodinek s oblečením.

Ploty a oplocení z plastu

ploty, ploty z plastu, plotovky z plastu – Ploty a oplocení z plastu: ploty, ploty z plastu, plotovky z plastu, oplocení z plastu, oplocení z plastu na klíč. Ploty z plastu, výhodou plastových plotů je jejich bezúdržbovost, stálobarevnost, vzhled dřeva, vysoká kvalita plastu (dlouhá životnost) a také možnost zkombinovaní těchto plotů s plastovými okny či okapy.

Plastové palubky, shrnovací dveře

plastové palubky, shrnovací dveře – Vyrábíme a prodáváme plastové obklady, neboli plastové palubky, které jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů a podhledů. Nabízíme také shrnovací dveře, které slouží k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není prostor pro otevírání klasických dveří.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.