+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba těsnění

Klíčová slova: výroba těsnění prodej lepidla tmely Loctite Henkel

E-mail: zlintech@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2009

Popis: Výroba těsnění na zakázku i sériově podle výkresů, rozměrů nebo vzorků. Materiály pryž NBR, SBR, NR, CR, EPDM, silikon, viton, rotěs, plyš, bezazbestový klingerit, fíbr, PU, PE, PVC. Nízké výrobní ceny, flexibilita a spolehlivost. Prodej, eshop, lepidla a tmely na dřevo, na kov, na plasty, na pryž, na dlažbu, na okna, na obklady, na parkety, na sklo, na akvária, na tapety, na střechy, pro truhláře, pro řemeslníky, pro domácnost, pro školáky, kancelářská, průmyslová - plošná, závitová, montážní, kontaktní, vteřinová, dvousložková, silikony, PU pěny. Prodáváme značky Loctite, Soudal, Loxeal, Henkel, Chemopren, Makroflex, Ponal, Pattex, Metylan, Pritt, Ceresit - vše za velmi nízké ceny, odběr možný z kamenné prodejny.

Web: www.zlintech.cz

Další související informace

Dapon - ponožky

Ponožky, výroba ponožek, prodej ponožek – Firma Dapon se zabývá výrobou a prodejem ponožek a ponožkového zboží. Vyrábíme sportovní ponožky, dětské ponožky, froté ponožky, tenké ponožky, speciální ponožky na zakázku. Více informací o naší výrobě a cenách na stránkách www.ponozky-dapon.cz

Atypické sauny na míru

atypické sauny na míru výroba prodej montáž – Atypické sauny venkovní, soukromé i komerční od SAUNAPROJEKT. Provádíme výrobu, montáž i prodej kvalitních finských saun na míru. Nechte si od nás navrhnout atypickou saunu dle vašeho přání, víme jak na to. Nabízíme i saunová topidla.

Paletový servis, palety

Palety, Výkup palet, Prodej palet, Výroba palet – Zajišťujeme kompletní servis pro dřevěné palety. Mezi naše služby patří výroba palet, výkup palet a prodej palet včetně jejich rozvozu po celé ČR. Veškeré typy palet sušíme dle požadavku odběratele na požadovanou vlhkost.

Načítání trvalo 3.5179 sekund.