+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výroba vitráží

Klíčová slova: vitráže,barevné skla,kurzy vitráží,potřeby

E-mail: danimrich@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: Vyrábíme vitráže Tiffany technikou a malujeme obrazy. Zabýváme se tím řadu let. K výrobě a prodeji nabízíme širokou škálu barevných skel dovezené převážně z Německa a USA. U nás si také můžete zakoupit veškeré potřeby pro výrobu vitráží a opracování skla. Standartem je návrh a poradenství se zákazníkem a dovoz či odvoz výrobku, nebo materiálu. Také pořádáme kurzy vitráží, pro začátečníky i pokročilé. Každý zákazník si od nás odnese kus kvalitní práce, s kterou bude opravdu spokojen. Proto se těšíme na Vaší návštěvu a věříme, že se obrátíte na nás.

Web: www.glasspicture.cz

Další související informace

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.