+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výrobky pro slévárny

Klíčová slova: slévárny, odlitky, formy, slévárenské zařízení, ná

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2013

Popis: Díky vysoké kvalitě nabízených materiálů a dobrému obchodně-technickému servisu se snažíme slévárnám nabídnout optimální portfolio výrobků, které umožňuje zajistit výrobu vysoce jakostních odlitků v krátkých dodacích lhůtách.

Web: www.z-model.cz

Další související informace

Aquamaty, stojany na vodu

aquamaty, stojany na vodu, výdejníky na vodu – Naše společnost se zabývá rozvozem balené vody, prodejem aquamatů. V naší nabídce naleznete široký výběr aquamatů a příslušenstvím k aquamatům. Dále nabízíme servis a čištění aquamatů. Pro více informací navštivte naše stránky.

Stavební práce - stavby

Stavební činnost, stavební práce, stavby na klíč, – Česká stavební firma provádí stavební práce - rekonstrukce a stavby na klíč. Zakázky realizujeme po celé republice. Od projektu až k dokončovacím pracem. Provádíme také rekonstrukce budov a v případě přání klienta i stavební dozor.

BSJ s.r.o. Kompresory, to

chlazení, topení, kompresor, stroje, zařízení, roz – Společnost dodává kompresory a kompresorovou techniku, chladící zařízení, klimatizace a systémy vytápění na klíč pro průmyslové prostory a objekty. K těmto systémům a zařízením firma dodává i náhradní díly a zajišťuje servis.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.