+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VYSA s.r.o.

Klíčová slova: Výroba obalů, Výroba sáčků, Výroba pytlů

E-mail: nabidka@vysa-pytle.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Firma Vysa s.r.o. vznikla v roce 1999. Tuto firmu specifikuje výroba obalů, pytlů a sáčků z mikrotenu a polyethylenu. Certifikát systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 od mezinárodně uznávané organizace TÜV SÜD Czech s.r.o. získala firma Vysa s.r.o. v roce 2003 právě díky vysoké kvalitě výroby obalů, pytlů a sáčků. Vysa s.r.o. výroba obalů, pytlů a sáčků má řadu významných klientů na území České republiky, ale i v zahraničí. Výroba obalů, pytlů a sáčků má široké uplatnění v chemickém, potravinářském, strojním i textilním průmyslu. Firma Vysa s.r.o. výroba obalů, pytlů a sáčků má provozovnu v Černilově u Hradce Králové.

Web: www.vysa-pytle.cz

Další související informace

Trafo CZ - Transformátory

tranformátory, výroba transformátorů, ELIN, HDO, t – Vyrábíme transformátory ELIN a HDO o výkonu 50-2500 kVA. Provádíme opravy transformátorů všech značek. Prodej repasovaných transformátorů, filtrace a zkoušky trafoolejů, testy PCB, zkoušky ochranných pomůcek pro elektrotechniku, zámečnická a truhlářská výroba.

Jevištní rekvizity

výroba kulis, nehořlavé úpravy, jevištní povrchy – Speciální dodávky scénických komponentů. Vybírat můžete v našm katalogu projekční folie pro jeviště, textilie velkých šířek i s B1, jevištní zrcadla s konstrukcí, efektní lesklé materiály, baletní i jevištní povrchy. Výroba kulis. Nehořlavé úpravy.

Šmetr - výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku,zpracování umělého kamene – Zakázková výroba nábytku, vestavných skříní, kuchyňských linek, obývacích sestav, pracoven, dětských pokojů, koupelnového nábytku a zpracováním umělého kamene Corian, Hanex, Staron, LG-Himacs. Zajisťujeme vlastní dopravu a montáž.

Načítání trvalo 2.8725 sekund.