+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vývoj strojů, zařízení a

Klíčová slova: vývoj strojů, vývoj zařízení, lisovací zařízení

E-mail: info@strozatech.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Společnost se zaměřuje na řešení zákaznických požadavků a potřeb v oblasti konstrukce a vývoje strojů, zařízení a technologie. Provádíme výzkum, vývoj, projektování, konstruování, výrobu prototypů, montáž včetně uvedení strojů a zařízení do provozu.

Web: www.strozatech.cz

Další související informace

Outsourcing webových apli

outsourcing, vývoj aplikací – Spolehlivý a kvalitní outsourcing webových aplikací, tvorba aplikací na míru, tvorba e-shopu, správa internetových portálů. Spolehlivý a kvalitní outsourcing webových aplikací, tvorba aplikací na míru, tvorba e-shopu, správa internetových portálů.

Vývoj software

Vývoj softwaru, outsourcing, IT, Kontrola kvality, – Vývoj softwaru, který bude podle Vašich potřeb? Hledáte ideální softwarové řešení? Kontaktujte firmu Systeum s.r.o., rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše IT problémy. Věříme, že software má podporovat business firmy a ne naopak.

DATAconsulting - software

Vývoj software, tvorba programů, www stránky, SEO – IT specialista na volné noze. Rychlý a osobní přístup. Základem mých služeb je tvorba programů na zakázku. Dále vytvářím nebo upravuji webové stránky, provádím SEO optimalizace a navrhuji efektivní PPC kampaně.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.