+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vývoj strojů, zařízení a

Klíčová slova: vývoj strojů, vývoj zařízení, lisovací zařízení

E-mail: info@strozatech.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Společnost se zaměřuje na řešení zákaznických požadavků a potřeb v oblasti konstrukce a vývoje strojů, zařízení a technologie. Provádíme výzkum, vývoj, projektování, konstruování, výrobu prototypů, montáž včetně uvedení strojů a zařízení do provozu.

Web: www.strozatech.cz

Další související informace

vesmír e-blog

vesmír, stavba vesmíru, vznik a vývoj vesmíru, gal – Stránka vesmir.e-blog.cz Vám nabídne všechny informace o vesmiru přehledně na jednom místě. Vesmír je málo prozkoumanou oblastí, která je zahalena mnoha tajemstvími a proto, pokud Vás tato oblast zajímá seznámíme Vás na naší stránce vesmir .e-blog.cz se základními aspekty, které by jste měli znát. Na stránkách se dozvíte mimo základních údajů o vesmíru i některé teorie o vzniku a vývoji, poskytneme Vám informace o galaxiích, hvězdách, astronomii a kosmologii.

Eurostudio Webdesign

web design, vývoj software, logo, e-shopy, CMS – Nabízíme profesionální služby v oblasti internetua grafickeho designu - webdesign, webhosting, vývoj softwaru, tvorba webových stránek, vytvoření a provoz e-commerce řešení, B2C / B2B internetový obchod e-shop, webová aplikace na zakázku, tvorba loga.

Fischer Software - informační systémy

tvorba www, tvorba stránek, tvorba software, vývoj – Fischer Software vytváří, provozuje a spravuje podnikové informační systémy, internetové obchody, vytváří www stránky a prezentace, poskytuje webhosting a poradenství v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.