+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Waldorfské panenky

Klíčová slova: Panenky, Waldorfské panenky, Polštářky pro děti

E-mail: obchod@kukysek.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2008

Popis: Výroba originálních ručně šitých waldorfských panenek vyrobených z přírodních materiálů, různých polštářků a šitých textilních hraček. Panenky - waldorfské panenky - textilní hračky - polštářky pro děti.

Web: www.kukysek.cz/textilni-hracky-c-3.html

Další související informace

Hračky pro holky

hračky pro holky, panenky, barbie – Panenky,Barbie,kychyňky,kočárky,líčení, hračky pro holky. Kabelky jako hračky pro holky. Nejrůznější hračky pro holky a dívky. Vyberte z pestré nabídky hraček pro holky. Které hračky pro holky jsou v dnešní době nejoblíbenější.

Kočárky tako, panenky, fu

Kočárky tako, panenky, fusak, autosedacky – "Poloha hlubokého kočárku nabízí více pohodlí, ale také více výhod než funkce vodorovného sklonu opěrky zad, protože umožňuje rodičům přenést děťátko z kočárku domů aniž by ho vzbudili. Všechny naše novorozenecké systémy jsou zároveň i cestovními systémy, neboť na podvozek kočárku umožňují připevnit dětskou autosedačku. Při každodenních krátkých jízdách autem je pro rodiče mnohem výhodnější možnost připevnění autosedačky na podvozek kočárku jako poloha hlubokého kočárku."

Coccodrillo - dětské oble

výrobce oděvů pro děti, oblečení pro děti – Coccodrillo - výrobce dětského oblečení z vysoce kvalitních materiálů. Nabízíme on-line prodej dětského oblečení. Je to móda pro vaše děti a mládež. Dětské oblečení od firmy Coccodrillo prodává body, kojenecké oblečení, kalhoty, triko, tepláky, sukně, mikina, bolérko, šaty. Vše rozděleno do dívčí a chlapecká kolekce.

Načítání trvalo 2.8909 sekund.