+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Weiman Závlahové systemy

Klíčová slova: závlahové systémy, závlahy, automatické zavlažován

E-mail: info@zavlahovesystemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2013

Popis: Jsme autorizovaná firma automatických závlahových systémů Hunter a závlahami se zabýváme od roku 2000. Závlahové systémy montujeme převážně v zahradách rodinných domů různých velikostí. závlahové systémy, závlahy, automatické zavlažování, hunter, zavlažovací systémy

Web: zavlahovesystemy.cz

Další související informace

Závlahové a zavlažovací systémy pro automatické zavlažování zahrad a závlahy trávníku

závlahové systémy, zavlažovací systémy, automatick – Návrh a realizace závlahy na míru. Zavlažovací systémy pro automatické zavlažování zahrad na míru. Závlahové systémy zajistí bezstarostné zavlažování trávníku i zeleně a ušetří ročně desítky tisíc.

Řídící systémy

Řídící systémy, měření a regulace, Digicontrol, Am – Patříme mezi prestižní dodavatele inženýrských služeb v oblasti informačních a automatizovaných systémů řízení. Mezi naše služby patří řídící systémy pro průmyslovou automatizaci, integrované systémy řízení, měření a regulace (MaR). Využíváme techniku od renomovaných výrobců, jako např. Digicontrol, Amit.

Quanti

inform. systémy, tvorba software,e-commerce řešení – Firma Quanti se zabývá tvorbou aplikací, návrhem informačních systémů a tvorbou software na zakázku. Poskytujeme webové analýzy a návrh e-commerce řešení včetně seo. Vytváříme zákaznické a administrační systémy.

Načítání trvalo 2.8456 sekund.