+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Weiman Závlahové systemy

Klíčová slova: závlahové systémy, závlahy, automatické zavlažován

E-mail: info@zavlahovesystemy.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2013

Popis: Jsme autorizovaná firma automatických závlahových systémů Hunter a závlahami se zabýváme od roku 2000. Závlahové systémy montujeme převážně v zahradách rodinných domů různých velikostí. závlahové systémy, závlahy, automatické zavlažování, hunter, zavlažovací systémy

Web: zavlahovesystemy.cz

Další související informace

Závlahy Synek

závlahy, zavlažování, automatické závlahy, Orbit – Realizace cenově dostupných závlahových systémů amerického výrobce Orbit Irrigation Product, Inc. Plně profesionální zavlažování pro Vaší zahradu, trávníky, veřejné prostory, okolí firemních sídel, hřišť, sportovišť a dalších. Při zachování vysoké kvality provedení se jedná o cenově nejdostupnější systém na trhu.

Total Security Systems

zabezpečovací systémy, kamerové systémy – Velkoobchod se zabezpečovacími systémy pro ochranu objektů, aut a GPS monitoring. Jsme oficální distributor SONY, CNB, Avigilon a dalších značek pro Českou republiku. Skuste naši vyškolenou technickou podporu, řešení na míru a záruční i pozáruční servis.

závlahové systémy

Automatické závlahové systémy,závlaha trávníku – Nedostatek času trápí každého z nás, proto je potřeba si práci zjednodušit a zefektivnit. Jedním takovým pomocníkem jsou automatické zavlažovací systémy. Závlahové systémy jsou důmyslné sestavy, které se dokážou plně postarat o zalévání vaší zahrady, či jiné zelené plochy. Své využití najdou nejen na zahradách rodinných domů, veřejné zeleni, ale i v parcích, na fotbalových hřištích, tenisových kurtech atd.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.