+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WestPrint

Klíčová slova: reklama,grafika,samolepky,textil,dárky

E-mail: jandlovi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se tvorbou reklamy, vizitek, potisku textilu, řezanou reklamou ze samolepicích fólií, výrobou razítek, prodejem spotřebního materiálu a dárkových předmětů. Součástí našich aktivit je i realizace reklamy mnoha technologiemi.

Web: www.westprint.cz

Další související informace

Výšivky a potisk textilu

vysivky,potisk,potisk textilu,vysivani,sity,textil – Strojní vyšívání a potisk zajistíme kvalitně a rychle pro reklamní agentury, obchodní firmy i firmy s vlastní reklamní politikou. Jsme přímí výrobci což nám umožňuje bezprostředně dozorovat kvalitu, rychlost a cenu při výrobě a brandingu.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Dekorační doplňky do bytu

dárky,dekorace do bytu,papírové pletení,zvonečky, – Netradiční doplňky do bytu.Vhodné také jako dárky.Zvonečky,košíčky,dekorační boty na květinu.Dekorace jsou tvořeny z papírového pedigu,mořené práškovými mořidly,lakované bezbarvým lakem a dekorované,mašlí,dřevěnými korálky,provázky.Netradiční doplňky i do moderního bytu.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.