+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Whiteboardy.cz

Klíčová slova: popisovatelná tabule, popisovatelné tabule, tabule

E-mail: info@travlepromo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Whiteboardy.cz - ucelená řada popisovatelných tabulí z různých materiálů. Lakované tabule pro běžné použití, pro profesionály tabule s keramickým povrchem a špičkové skleněné tabule nejvyšší kvality pro náročné uživatele.

Web: www.whiteboardy.cz

Další související informace

Nástěnky, školní tabule

Nástěnky, školní tabule, magnetické tabule – Dovoz a prodej prostředků vizuální komunikace - školní tabule, magnetické tabule, flipcharty, vitríny, nástěnky, projekční plátna, reklamní a informační tabule, orientační systémy uvnitř budov. Vše v pohodlném e-shopu.

FlashFrame

popisovací LED tabule, Světelná reklama, LED svítí – FlashFrame LED tabule je zářící tabule určená k popisování, která rozzáří Váš nápis jako neon. K tomu je využita nejmodernější LED TECHNOLOGIE. Na výběr máte ze sedmi barev, které můžete využít k osvětlení nápisu.

Interaktívne tabule

interaktivne tabule, interaktivna tabula – Špecializujeme sa na dodávky kompletného sortimentu IKT a realizujeme TOP interaktívne učebne a riešenia. Naše školské interaktívne učebne aj samotné interaktívne tabule sú od najkvalitnejších svetových výrobcov Genee PowerBoard, InterWrite, QOMO, Hitachi a Promethean ActivBoard. Pre kompletné pokrytie potrieb našich zákazníkov máme aktuálne v ponuke aj ďalších viac ako 35 000 položiek tovarov a služieb z oblasti Informačno-komunikačné technológie.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.