+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Whiteboardy.cz

Klíčová slova: popisovatelná tabule, popisovatelné tabule, tabule

E-mail: info@travlepromo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Whiteboardy.cz - ucelená řada popisovatelných tabulí z různých materiálů. Lakované tabule pro běžné použití, pro profesionály tabule s keramickým povrchem a špičkové skleněné tabule nejvyšší kvality pro náročné uživatele.

Web: www.whiteboardy.cz

Další související informace

Alpine pro design

rámek dekorace osvětlení profil tabule rámečky – individuální řešení pro každý typ interiéru podle Vašich požadavků a technických možností hliníkové profily s nadčasovým designem jsou v kombinací se sklem i jinými materiály vhodným praktickým doplňkem či estetickým prvkem v kanceláři, domácnosti i na pracovišti Nabízíme výrobky a konstrukce ze široké škály hliníkových profilů s elegantní povrchovou úpravou, od rozměrů průřezu 20 x 20 mm až po rozměr 80 x 80 s různými variantami profilů čtvercového, obdélníkového, zaobleného či kulatého průřezu a širokou škálu spojovacích, rohových či aretačních prvků.

Interaktivní tabule a školní vybavení

interaktivní tabule, flipcharty, školní tabule, ma – VMS Vision, s.r.o., výrobce a prodejce prostředků vizuální komunikace, nabízí kvalitní školní a kancelářské potřeby. Vybrat si můžete interaktivní tabule, magnetické tabule, nástěnky, flipcharty, paravány a další kancelářské vybavení.

ekoTAB

magnetické tabule, interaktivní tabule, nástěnky – Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme kancelářské a školní tabule, interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní materiál, doprava a montáž, kompletní zákaznický servis

Načítání trvalo 0.0520 sekund.