+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Whiteboardy.cz

Klíčová slova: popisovatelná tabule, popisovatelné tabule, tabule

E-mail: info@travlepromo.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Whiteboardy.cz - ucelená řada popisovatelných tabulí z různých materiálů. Lakované tabule pro běžné použití, pro profesionály tabule s keramickým povrchem a špičkové skleněné tabule nejvyšší kvality pro náročné uživatele.

Web: www.whiteboardy.cz

Další související informace

Kancelářské potřeby

vazač, laminátor, řezačka, skartovač, tabule – Kompletní vybavení pro správu dokumentů. Prezentace a archivace. Náplně do tiskáren, inkoust toner. Archivační potřeby, vazače, laminátory, řezačky, skartovací stroje, děrovače, sešívačky, rýhovače, psací potřeby, prezentační tabule, interaktivní tabule, projektory, křesla a židle, nápojové výdejníky a rozvoz vody, spotřební materiál (vazba, hřbety, laminace, kapsy, desky, folie). Doživotní záruka. Profesionální servis. Doprava zdarma.

FlashFrame

popisovací LED tabule, Světelná reklama, LED svítí – FlashFrame LED tabule je zářící tabule určená k popisování, která rozzáří Váš nápis jako neon. K tomu je využita nejmodernější LED TECHNOLOGIE. Na výběr máte ze sedmi barev, které můžete využít k osvětlení nápisu.

Magnetické tabule - skle

magnetické tabule, skleněné magnetické tabule, – Prodej a přímý dovoz skleněných magnetických tabulí z Dánska, 15 druhů barev a rozměrů, plánovací tabule, skleněná mapa světa, příslušenství pro skleněné magnetické tabule. Praktický pomocník a designový doplněk zároveň.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.