+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zakázková výroba přípravků a nástrojů

Klíčová slova: strojírenství, strojírenská výroba, hydromotory, h

E-mail: zdenek@pelikan-z.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2013

Popis: Firma PELIKÁN je soukromá firma nabízející veškerou nástrojařkou činnost již přes 20 let. Vyrábíme zakázkově přípravky a nástroje, sestavujeme stroje s mechanickým pohonem a také komponenty pro malé vodní elektrárny.

Web: www.pelikan-z.cz

Další související informace

Dalimpex

kovovýroba, strojírenství, strojírenská výroba – Dalimpex - komplexní řešení v kovovýrobě a strojírenství. Zajišťujeme výrobu kovových dílů pro další výrobní postupy nebo hotové výrobky. Specializace na řezání laserem, ohýbání plechů, trubek a profilů, obrábění kovů, svařování, povrchové úpravy.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

kamenictví

kamenictví,kamenná kuchyňská deska,kamenické práce – zpracování umělého a přírodního kamene žula,mramor,pískovec,technistone,kamenné kuchyňské desky, kamenné obklady,kamenné parapety,kamenné dlažby,pečící grilovací kameny,hroby,zahradní architektura,restaurátorské práce,čištění a impragnace kamene

Načítání trvalo 0.0549 sekund.