+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zakázková výroba přípravků a nástrojů

Klíčová slova: strojírenství, strojírenská výroba, hydromotory, h

E-mail: zdenek@pelikan-z.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2013

Popis: Firma PELIKÁN je soukromá firma nabízející veškerou nástrojařkou činnost již přes 20 let. Vyrábíme zakázkově přípravky a nástroje, sestavujeme stroje s mechanickým pohonem a také komponenty pro malé vodní elektrárny.

Web: www.pelikan-z.cz

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.1009 sekund.