+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví, kovoobrábění

Klíčová slova: Sváření, obrábění, vrtání, broušení, ohýbání

E-mail: solta.webmaster@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Máme dlouholetou tradici. Zabýváme se zámečnickými a kovoobraběčskými pracemi širokého zaměření, jako je sváření,broušení ,vrtání, obrábění, ohýbání, finální úprava kovových částí i konstrukcí a mnohé další.

Web: www.kovoobrabeni-solta.cz/

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

kamenictví

kamenictví,kamenná kuchyňská deska,kamenické práce – zpracování umělého a přírodního kamene žula,mramor,pískovec,technistone,kamenné kuchyňské desky, kamenné obklady,kamenné parapety,kamenné dlažby,pečící grilovací kameny,hroby,zahradní architektura,restaurátorské práce,čištění a impragnace kamene

Načítání trvalo 0.0570 sekund.