+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví, kovoobrábění

Klíčová slova: Sváření, obrábění, vrtání, broušení, ohýbání

E-mail: solta.webmaster@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Máme dlouholetou tradici. Zabýváme se zámečnickými a kovoobraběčskými pracemi širokého zaměření, jako je sváření,broušení ,vrtání, obrábění, ohýbání, finální úprava kovových částí i konstrukcí a mnohé další.

Web: www.kovoobrabeni-solta.cz/

Další související informace

Rimet CZ s.r.o.

strojírenská, kovovýroba, výroba, obrábění, CNC – Strojírenská výroba, obrábění na CNC strojích, soustružnické a frézovací centrum, výroba lisovacích nástrojů a částí vstřikovacích forem, výroba výlisků na výstředníkových lisech, předností naší firmy je schopnost výroby v malých i středních sériích i kusové výroby

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.2062 sekund.