+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví kovobrábění

Klíčová slova: zámečnictví, kovoobrábění, koráb, rodinná,

E-mail: korab@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2011

Popis: Jsme malá rodinná firma. Od založení firmy v roce 1995 se zabýváme třískovým obráběním kovů, zámečnickými pracemi, opravami, generálními opravami a údržbou strojů. Specializujeme se především na kusovou a malosériovou výrobu.

Web: www.zamecnictvi-kovoobrabeni.cz

Další související informace

KERAMOSTROJ spol. s r.o.

Kovoobrábění, zámečnictví, kovoobráběčské práce, z – Naše firma nabízí kovoobráběčské práce a zámečnické práce. Naší hlavní činností je výroba a renovace náhradních dílů.Naše firma nabízí kovoobráběčské práce a zámečnické práce. Naší hlavní činností je výroba a renovace náhradních dílů.

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Načítání trvalo 0.0507 sekund.