+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví kovobrábění

Klíčová slova: zámečnictví, kovoobrábění, koráb, rodinná,

E-mail: korab@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2011

Popis: Jsme malá rodinná firma. Od založení firmy v roce 1995 se zabýváme třískovým obráběním kovů, zámečnickými pracemi, opravami, generálními opravami a údržbou strojů. Specializujeme se především na kusovou a malosériovou výrobu.

Web: www.zamecnictvi-kovoobrabeni.cz

Další související informace

FRESO comp., s.r.o.

kovoobrábění, zámečnictví, kování, kovářství, CNC – Hlavní činností kovoobráběčské a zámečnické firmy je výroba a prodej dílů a náhradních dílů pro kolejová vozidla a lokomotivy. Dílce jsou vyráběny třískovým obráběním, svařováním a válcováním závitů. Jsou sestaveny z výkovků odlitků a výpalků.

Krkonošský národní park

krkonoše, KRNAP, národní park, ubytování – Krkonošský národní park o rozloze 36 tisíc ha se nachází na území Krkonoš. Vyhlášen byl roku 1963. Na chráněném území je vyhlášena také ptačí oblast a významné ptačí území, které pokrývá celou oblast rezervace.

ExpresDárek.cz - Dárkové poukazy

dárkové poukazy, dárkový poukaz, dárky – E-shop s širokou nabídkou dárkových poukazů. Dárkové poukazy pro ženy, muže, děti i seniory. U nás najdete dárkové poukazy všeho druhu - od kosmetických balíčků, přes oblečení až po adrenalinové zážitky!

Načítání trvalo 2.6183 sekund.