+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví Zimmermann

Klíčová slova: zámečnictví, posuvné dveře, automatické dveře,

E-mail: zimmermann@zlinsko.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2011

Popis: Činnostízámečnictví Zimmermann je výroba a montáž posuvných dveří a bran. Posuvné automatické i mechanické dveře a brány vyrábíme a montujeme s automatickým pohonem. další činností firmy je zámečnictví a kovovýroba, výroba podlahových zámků pro posuvné dveře a brány.

Web: www.zimmermann.zlinsko.com

Další související informace

Mříže do oken,

předokenni, rolety, garažova, vrata, – Profily na výrobu rolet, rolovacích vrat a bezpečnostních mříži jsou vyráběny z hliníkových lamel, tvořících pancíř. Profily jsou certifikovány a vlastní kvalita výroby je dána certifikátem kvality řízení ISO 9001.

Sakutus CZ infrapanel

infratopení, infrapanel, infravytápění, topení, – Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

ano - mražené potraviny

velkoobchod, balení, recepty, novinky,mražené, – Naše firma se zaměřuje na výrobu mražených potravin, speciálně na hluboce zmrazené produkty. Distribuujeme jak do nadnárodníchřetězců Ahold, Tesco, Kaufland, Globus, Interspar, Penny market tak i do menších osobních sítí jako jsou Hruška, Coop,.

Načítání trvalo 0.0927 sekund.