+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví Zimmermann

Klíčová slova: zámečnictví, posuvné dveře, automatické dveře,

E-mail: zimmermann@zlinsko.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2011

Popis: Činnostízámečnictví Zimmermann je výroba a montáž posuvných dveří a bran. Posuvné automatické i mechanické dveře a brány vyrábíme a montujeme s automatickým pohonem. další činností firmy je zámečnictví a kovovýroba, výroba podlahových zámků pro posuvné dveře a brány.

Web: www.zimmermann.zlinsko.com

Další související informace

Materiály pro výrobu nábytku

Dřevotříska,lamino,MDF,OSB,DTD,HDF,HPL,překlížka, – Vše pro nábytek. Dřevotříska, lamino, MDF, OSB, DTD, HDF, HPL, překlížka, laťovka, dřezy, kování, spojovací materiál, Oberflex. Vše pro nábytek. Dřevotříska, lamino, MDF, OSB, DTD, HDF, HPL, překlížka, laťovka, dřezy, kování, spojovací materiál, Oberflex.

Plastová okna a dveře JIS

plastová okna, plastové dveře, posuvné dveře – Společnost se zabývá výrobou a montáží plastových oken, plastových dveří, posuvných systémů, zimních zahrad ale nabízí i individuální řešení na klíč. Díky důrazu kladenému na nejvyšší kvalitu výrobků i služeb, dlouholetým zkušenostem od roku 1991 a neustálému rozvoji se firma JIS stala spolehlivým partnerem pro tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Načítání trvalo 0.1636 sekund.