+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žárové zinkování a práškové lakování WIEGEL

Klíčová slova: Žárové zinkování, práškové lakování, zinkování

E-mail: info@wvz.wiegel.de

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2014

Popis: Provádíme povrchové protikorozní ochrany ocelových konstrukcí žárovým pozinkováním, tedy konzervace a pasivace proti bílé rzi. Poskytujeme technické poradenství a vyzvednutí i dodání dílů. Žárové zinkování probíhá ve vaně o délce 15,2 m.

Web: cz.wiegel.de/

Další související informace

prášková lakovna

práškové lakování,lakovna,komaxit,prášková lakovna – práškové lakování - povrchová úprava kovů a slitin práškovými vypalovanými barvami. praxe od roku 1994 v automobilovém průmyslu. Specifikace - krytí ploch před lakem, lakujeme velké serie ale i kusové zakázky. ISO 9001:2000 jsme získali v roce 2007.

Dikrt, prášková lakovna

práškové lakování, zakázková lakovna, lakování vět – Provoz automatické linky na práškové lakování a výrobu potrubí. Nabízíme také nástřiky fluoroplastů. práškové lakování, zakázková lakovna, lakování větších, těžkých a složitých dílů, výroba potrubí s PTFE výstelkou, výstelkování nádob fluoroplasty, nástřiky fluoroplastů, kompenzátory, armatury, chemické a průmyslové hadice, výměníky tepla, ventily, těsnění

CVP s.r.o. Galvanika Příb

galvanické zinkování, zinkování legované – Přední dodavatel galvanického zinkování v Čechách a na Slovensku. Provádíme zakázkové galvanické zinkování závěsovou metodou. Galvanické zinkování i zinkování legované niklem. Naše provozy umožňují i galvanické zinkování hromadnou, bubnovou metodou.

Načítání trvalo 2.9101 sekund.