+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žárové zinkování a práškové lakování WIEGEL

Klíčová slova: Žárové zinkování, práškové lakování, zinkování

E-mail: info@wvz.wiegel.de

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2014

Popis: Provádíme povrchové protikorozní ochrany ocelových konstrukcí žárovým pozinkováním, tedy konzervace a pasivace proti bílé rzi. Poskytujeme technické poradenství a vyzvednutí i dodání dílů. Žárové zinkování probíhá ve vaně o délce 15,2 m.

Web: cz.wiegel.de/

Další související informace

Břehovský.eu - Lakovna

autolakovna, Lakýrna, lakování, autolakovna, karos – Nabízíme veškeré lakýrnické a karosářské práce, včetně pískování a kytu, autorizovaný servis a prodej náhradních dílů značky LADA, pneuservis, vyřízení pojistné události, odtahovou službu, zapůjčení náhradního vozidla a mytí vozidel

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0865 sekund.