+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zástěry dederonové

Klíčová slova: zástěry, zástěrky trenýrky, barchetové šaty,

E-mail: yvonne@yvonne.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2007

Popis: Nabízíme zástěry z bavlny a dederonu v různých typech a délkách/ s rukávem, lemované u výstřihu, délka :3/4 - 80 cm a dlouhá - 122 cm./v konfekčních i nadměrných velikostech/ až do velikosti 180 cm. obvod hrudníku/ , dále barchetové šaty, pánské trenýrky, ubrusy, dětské ručně malované zástěrky a další výrobky. Při každé zásilce konečnému zákazníkovi posíláme drobný dárek za objednávku, neúčtujeme balné ale pouze poštovné ve výši 44,-Kč.Více se dozvíte na www.yvonne.cz.

Web: www.yvonne.cz.

Další související informace

Společenské šaty

dámské společenské šaty, pánské společenské obleč – Příležitostí, kdy je nutno obléci společenské šaty se během roku naskytne hned několik. Důležitý je správný výběr, aby se jejich majitel necítil trapně, z důvodu chybně zvoleného oděvu. Společenské oblečení představuje samostatnou kategorii v oděvní výrobě, která pokrývá potřeby odívání dle významu společenských událostí. Každá společenská událost má svá pravidla a zákonitosti. Kritériem pro výběr oděvu je úroveň neboli stupeň společenské události.

miss-moda.cz

šaty, letní šaty, společenské šaty – Dámské šaty pro každou příležitost! Letní šaty, společenské šaty, koktejlové šaty, mini šaty, elegantní šaty, úpletové šaty v širokém výběru za rozumné ceny! Střihy všech druhů, kvalitní materiály a pouze prověřené značky!

Načítání trvalo 0.0927 sekund.