+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zástěry dederonové

Klíčová slova: zástěry, zástěrky trenýrky, barchetové šaty,

E-mail: yvonne@yvonne.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2007

Popis: Nabízíme zástěry z bavlny a dederonu v různých typech a délkách/ s rukávem, lemované u výstřihu, délka :3/4 - 80 cm a dlouhá - 122 cm./v konfekčních i nadměrných velikostech/ až do velikosti 180 cm. obvod hrudníku/ , dále barchetové šaty, pánské trenýrky, ubrusy, dětské ručně malované zástěrky a další výrobky. Při každé zásilce konečnému zákazníkovi posíláme drobný dárek za objednávku, neúčtujeme balné ale pouze poštovné ve výši 44,-Kč.Více se dozvíte na www.yvonne.cz.

Web: www.yvonne.cz.

Další související informace

Moderní prádélko

body, tanga, sukně, šaty, vanoční kostýmy, – V Našem e-shopu najdete spoustu sexy-kompletů, tang, podprsenek, kalhotek, body a dalších sexy souprav. Náš e-shop vyniká v rychlosti, spolehlivosti a hlavně nonstop lince na kterou se můžete obrátit.

Železiarstvo Bratislava

Lacné železiarstvo Bratislava – Hledáte dobré železářství v Bratislavě s obětavým personálem perfektním přístupem a přijatelnou cenou? Milí zákazníci, vítáme Vás na webových stránkách naší firmy. Naše firma nabízí široký sortiment ručního nářadí, svářecí techniky a elektronářadí pro kutily i profesionály. ... Pro hospodyňky ale i pro profesionální pekaře či kuchařů nabízíme široký sortiment kuchyňských potřeb a pomůcek jako jsou smaltované, nerezové, teflonové plechy, pekáče, hrnce, formy, drobné kuchyňské nářadí, dřevěné desky, válečky, mlýnky na maso, ořechy, mák, plastové dózy , misky, koše na smetí, koše na špinavé či čisté prádlo, žehlicí prkna i teflonové potahy na desky či deky na žehlení, nerezový program, jako stojany na toaletní papír, kartáče, noviny, vše potřebné pro chatu, či zahradu, na opékání s přáteli, petrolejové lampy, kotlíky, trojnožky a mnoho jiných produktov.Náš přívětivý personál je připraven Vám odpovědět na Vaše otázky, zda pomoci při výběru správného produktu. V případě individuálních požadavků, případně pokud si přejete zaslat individuální cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat na uvedené telefonní čísla, případně prostřednictvím e-mailu, či na kamenné prodejně v OD-Budoucnost v Bratislavě Ružinov.

Načítání trvalo 0.1023 sekund.