+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zástěry dederonové

Klíčová slova: zástěry, zástěrky trenýrky, barchetové šaty,

E-mail: yvonne@yvonne.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2007

Popis: Nabízíme zástěry z bavlny a dederonu v různých typech a délkách/ s rukávem, lemované u výstřihu, délka :3/4 - 80 cm a dlouhá - 122 cm./v konfekčních i nadměrných velikostech/ až do velikosti 180 cm. obvod hrudníku/ , dále barchetové šaty, pánské trenýrky, ubrusy, dětské ručně malované zástěrky a další výrobky. Při každé zásilce konečnému zákazníkovi posíláme drobný dárek za objednávku, neúčtujeme balné ale pouze poštovné ve výši 44,-Kč.Více se dozvíte na www.yvonne.cz.

Web: www.yvonne.cz.

Další související informace

Baby Elegance

děti, baby, dětské, oděvy, batole, šaty, obleky, – Elegantní a stylové oblečky pro novorozence a batolata. Pro slavnostní příležitosti jako je křest, vítání občánků, svatby a podobně. Všechny oděvy jsou šité na zakázku a z velmi kvalitních a pro dětskou pokožku vyhovujících materiálů.

Svatební šaty

Svatební šaty, levné svatební šaty, svatební šaty – Stránky svatební šaty obsahují informace o typech svatebních šatů, výběru vhodného střihu šatů pro malé i vysoké ženy, pro plnoštíhlé i těhotné. Dále zde najdete doplňky ke svatebním šatům - závoje, korunky, šperky, rukavice a další informace.

Dokonalostsama.cz

Móda, spodní prádlo, svatební šaty, luxusní obuv – Na webu dokonalostsama.cz najdete každý den několik nových článků z oblasti módy. Recenze popisují nejnovější módní trendy a kolekce od všech významných módních návrhářů. Pokud plánujete svatbu či jen romantický večer, náš server vám pomůže s výběrem všeho od nejhezčího spodního prádla, obuvi až po šaty.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.