+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zástěry dederonové

Klíčová slova: zástěry, zástěrky trenýrky, barchetové šaty,

E-mail: yvonne@yvonne.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2007

Popis: Nabízíme zástěry z bavlny a dederonu v různých typech a délkách/ s rukávem, lemované u výstřihu, délka :3/4 - 80 cm a dlouhá - 122 cm./v konfekčních i nadměrných velikostech/ až do velikosti 180 cm. obvod hrudníku/ , dále barchetové šaty, pánské trenýrky, ubrusy, dětské ručně malované zástěrky a další výrobky. Při každé zásilce konečnému zákazníkovi posíláme drobný dárek za objednávku, neúčtujeme balné ale pouze poštovné ve výši 44,-Kč.Více se dozvíte na www.yvonne.cz.

Web: www.yvonne.cz.

Další související informace

SVATEBNIINFO.CZ

svatební šaty, společenské šaty, svatba, svatby – Váš kompletní svatební průvodce - katalog firem nabízejících svatební šaty, společenské šaty, svatební oznámení, svatební hostiny, svatební cesty, svatební dekorace, svatební úcesy, svatební dorty a mnoho dalších služeb . . .

Svadobné šaty

šaty, doplnky, dekorácie, móda, kravaty, motýlky, – Salon Valery. Miesto, kde Vám ponúkame svadobné šaty, doplnky, dekorácie, ale aj spoločenské šaty. V našej ponuke nájdete taktiež pánsku módu ako sú kravaty, motýlky a obuv. šaty, doplnky, dekorácie, móda, kravaty, motýlky,

Exkluzivní šaty

šaty, exkluzivní šaty,společenské a plesové šaty – Exkluzivní šaty je internetový obchod se společenskými a plesovými šaty založený v roce 2013. V naší nabídce najdete luxusní kousky plesových a společenských šatů především z Anglie, Francie a USA. Abychom uspokojili široké spektrum klientů, neustále sledujeme nové trendy na trhu plesových a společenských šatů a snažíme se o velkou variabilitu našeho sortimentu. Proto v naší nabídce najdete šaty jak krátké, tak i dlouhé, různých materiálů, barev a střihů. Mimo to si zakládáme na kvalitě a originalitě šatů; abychom nabízeli prvotřídní kvalitní zboží, které povětšinou na českém trhu chybí. Pro nejnáročnější zákaznice máme připravenou VIP kolekci, kde najdete ty nejluxusnější plesové šaty, které Vám po konzultaci připravíme na míru, abychom pro Vás vybrali to nejlepší. Kvalitu zaručujeme prostřednictvím spolehlivých dodavatelů a dovozem značkových šatů. Našim cílem je vybírat pro Vás stále nové a nové originální kousky z evropských i zámořských kolekcí. To vše za příznivou cenu. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců a právo na vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Navíc máte ke každé objednávce poštovné zdarma v rámci ČR!

Načítání trvalo 0.0553 sekund.