+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Závěsová technika potrubn

Klíčová slova: potrubní systémy

E-mail: eurofix@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2010

Popis: Vítejte na webu, který se věnuje oboru závěsová technika potrubních systémů. Vyrábíme a dodáváme závěsovou techniku, potrubní systémy PPR, potrubní izolaci, zařízení pro svařování plastů a další vodoinstalační prvky.

Web: www.eurofix.cz

Další související informace

HRY ZDARMA

ZDARMA HRY SÁZKY HERNÍ SYSTÉMY – Hry zdarma na největších herních a sázkových portálech. Herní a ruletní systémy. Návody k registraci. Informace o největších českých aukcích.........................................Proč min. 200 znaků.

Klimatizace - Superfrost

Klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy – Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla, solární systémy a větrací jednotky s rekuperací. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Navrhneme technicky i cenově výhodné řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Vybavení kuchyní

dřezy, kuchyňské baterie, Systémy třídění odpadu, – Nabízíme dřezy a baterie značek Blanco, Franke, Teka, Schock, dále odsavače zn. Falmec a všechny kuchyňské spotřebiče zn. Teka, Kueppersbusch a Whirlpool jak pro výrobce kuchyní, tak i pro individuální zákazníky za zvýhodněné ceny.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.