+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatnický ateliér

Klíčová slova: výroba šperků, snubní prsteny

E-mail: ppluhar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Sháníte exkluzivní a zcela unikátní šperk? Nechejte si jej vyrobit ve zlatnickém ateliéru Petra Pluhaře. Kromě výroby zakázkových šperků je v nabídce široký výběr zásnubních a snubních prstenů. V nabídce zlatnického ateliéru je také restaurování starých šperků a mnoho dalších služeb.

Web: www.ppluharsperk.cz

Další související informace

PSBLAS s.r.o.

Výroba železářského zboží, Výroba kovových součást – Hlavní činností společnosti PSBLAS s.r.o. je zpracování kovů a plechů. Do sortimentu služeb a produktů dále patří svařování, lisování matic a šroubů, orbitální nýtování, závitování, práškové lakování atd.

zlato snubní prsteny

Zlato prsteny, snubní prsteny, bílé zlato, Oprava – Bílé zlato, snubní prsteny i oprava šperků vše v našich prodejnách, široká nabídka šperků v internetovém obchodě zlato-prsteny.cz, nabizime snubní prsteny, bílé zlato, Oprava šperků, prsteny, bílé prsteny zlato.

Šperky z chirurgické oceli

šperky, chirurgická ocel, snubní prsteny, prsteny – U nás najdete rozmanité šperky z chirurgické oceli pro různé příležitosti. Některé se hodí na každodenní nošení, jiné mají sváteční ráz a další jsou extravagantní. Seženete u nás i snubní prsteny.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.