+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatnický ateliér

Klíčová slova: výroba šperků, snubní prsteny

E-mail: ppluhar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Sháníte exkluzivní a zcela unikátní šperk? Nechejte si jej vyrobit ve zlatnickém ateliéru Petra Pluhaře. Kromě výroby zakázkových šperků je v nabídce široký výběr zásnubních a snubních prstenů. V nabídce zlatnického ateliéru je také restaurování starých šperků a mnoho dalších služeb.

Web: www.ppluharsperk.cz

Další související informace

Snubní prsteny

Snubní prsteny – Snubní prsteny představují v naší nabídce absolutní špičku, co se týče zpracování a kvality kamenů. Ať už briliantů nebo zirkonů. Se snubními prsteny z dílny Mogati Diamonds máte jistotu kvalitního šperku.

Zlatnictví

zlaté, stříbrné, snubní prsteny – výroba a prodej zlatých a stříbrných šperků. zakázková výroba snubních prstenů. zakázková výroba zlatých a stříbrných modelů. veškeré výrobky jsou ručně dělané. provádíme zlacení, stříbření, rhodiování.

Informace o prstenech, materiály, typy prstenů, jak vybrat prsten

prsten, prsteny, snubní prsteny – Vše o prstenech, popis jednotlivých druhů prstenů a následná péče o tyto šperky. Získáte informace o používaných materiálech a získáte tipy jak správně vybrat prsten. Popis jednotlivých druhů prstenů a postupy jak správně pečovat o již zakoupené šperky. Dozvíte se používané materiály na jejich výrobu a další zajímavé tipy.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.