+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatnický ateliér

Klíčová slova: výroba šperků, snubní prsteny

E-mail: ppluhar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Sháníte exkluzivní a zcela unikátní šperk? Nechejte si jej vyrobit ve zlatnickém ateliéru Petra Pluhaře. Kromě výroby zakázkových šperků je v nabídce široký výběr zásnubních a snubních prstenů. V nabídce zlatnického ateliéru je také restaurování starých šperků a mnoho dalších služeb.

Web: www.ppluharsperk.cz

Další související informace

Snubní prsteny

Snubní prsteny – Najdětě snubní prsteny podle vašich představ v našem internetovém obchodě. Denně nabízíme skladem přez 7000 šperků různého provedení a materiálů - stříbro, zlato, chirurgická ocel a další. Snubní prsteny se při svatebním obřadu začaly oficiálně používat od začátku 9.století našeho letopočtu. Povinnost používat snubní prsteny při obřadu zavedl tehdejší papež. Snubní prsten však zdobil jen ženskou ruku, muži prsten nenosili...

snubniprsteny4u.eu

snubní prsteny, snubní prsteny wolfram – E-shop zaměřený na snubní prsteny z wolframu, snubní prsteny z titanu a ocelové snubní prsteny. Z naší široké nabídky snubních prstenů si vybere i náročný zákazník.U námi dodávaných snubních prstenů klademe důraz na kvalitu zpracování.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.