+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlatnický ateliér

Klíčová slova: výroba šperků, snubní prsteny

E-mail: ppluhar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: Sháníte exkluzivní a zcela unikátní šperk? Nechejte si jej vyrobit ve zlatnickém ateliéru Petra Pluhaře. Kromě výroby zakázkových šperků je v nabídce široký výběr zásnubních a snubních prstenů. V nabídce zlatnického ateliéru je také restaurování starých šperků a mnoho dalších služeb.

Web: www.ppluharsperk.cz

Další související informace

trepp-art.cz

schody, schodiště, výroba schodů, výroba schodišť – Dřevěné schody a schodiště vyrábíme na CNC strojích a dodáváme po celé ČR. Dřevěné i nerezové zábradlí na schodiště a schody, schodiště. Spolupracuje s celou řadou významných západoevropských schodišťářských firem. Již za krátkou dobu od svého vzniku se tak zařadila mezi významné výrobce schodišť v Evropě.

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Šperky, snubní prsteny, prsteny z chirurgické ocel – Zaměřujeme se na výrobu snubních prstenů z chirurgické oceli, titanové a wolframové. Tyto materiály jsou velmi kvalitní a v poslední době čím dál oblíbenější a proto možná právě vy chcete něco netradičního.

Luxusní zlatnická dílna MOGATI DIAMONDS

snubní prsteny,zásnubní prsteny,zlaté prsteny – Hledáte-li snubní prsteny či jakékoliv jiné šperky, tak zavítejte do internetového obchodu prestižní zlatnické dílny MOGATI DIAMONDS, která přináší širokou škálu nejrůznějšího sortimentu zlatých šperků s diamanty.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.