+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZLP s.r.o. - zabalte to s

Klíčová slova: obalové materiály, igelity

E-mail: linkbuilding@belime.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.

Web: www.zlp.cz

Další související informace

Jůůů.cz

dekorační materiály, závěsné systémy, čalounění, l – Již od roku 2002 se zabýváme dovozem bytového textilu několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů. Již od roku 2002 se zabýváme dovozem bytového textilu několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů.

Obalové materiály

obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, h – Fatran.cz - plasty s tradicí - nabízí široký sortiment jako jsou obalové materiály, thermofix, podlahové krytiny, hydroizolační systémy, PVC fólie, domácí a zahradní potřeby, vytlačované plastové profily.

obalime

obaly, obalové materiály, lepící pásky – Web věnovaný netradičním využití obalových materiálů v praxi. Podívejte se na zajímavosti jak se dají obaly využít. DO dalších sekcí budou přibývat obalová videa, souboj v bublinkových fóliích a mnoho dalšího zajímavého obsahu.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.