+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZLP s.r.o. - zabalte to s

Klíčová slova: obalové materiály, igelity

E-mail: linkbuilding@belime.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.

Web: www.zlp.cz

Další související informace

Studentský portál primát.

studijní materiály, studium, škola, univerzita – Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu. Primát není serverem pro studenty, ale je to server studentů. Je studenty tvořen, řízen, směrován.

Fill-Pack s.r.o. - Obaly

Obal, Obaly, obalové materiály, fólie, pěna,balení – Firma Fill-pack s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem obalů a obalových materiálů. Náš podnik se zaměřuje zejména na automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl Na požádání a dodání vzorku výrobku Vám naše vývojové středisko vyrobí obal přímo na míru. Komplexní výroba a vývoj obalu. Nabízíme a vyrábíme výrobky : Karton - kartonové krabice, proklady, rohové prvky Kartonplast - Krabice a výseky , proložky , proklady, desky a bedny EPP - extrudovaný polypropylen - Přepravky , proložky speciální boxy a laminace PE Pěna - Tvarovky - stratocell - polylam - nopaplank - monapack HDPE- LDPE- sáčky, pytle , fólie - vlastní potisk , bublinkové fólie

Prodej tryskacích materiálů, abraziv.

tryskací materiály, abraziva, korund, balotina – Prodej tryskacích materiálů / abraziv - tryskací materiály, abraziva, korund, balotina, karbid, skleněné abrazivo, zirblast, keramické abrazivo, ocelová drť, granulát, litinová drť,skořápky ořechů, plastické abrazivo,křemičité abrazivo,písek,granát.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.