+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zpracování plechu

Klíčová slova: Zpracování plechu, Ohýbání plechů, Řezání plazmou

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2013

Popis: Nabízíme veškeré zpracování plechu na nejmodernějších CNC strojích. Provádíme ohýbání plechů na ohraňovacích lisech, stříhání plechů a řezání plazmou. Mezi další služby patří zakázková kovovýroba. Zpracování plechu, ohýbání plechů, řezání plazmou.

Web: www.zappis.cz

Další související informace

WEGA recycling, s.r.o.

lisování, převoz odpadu, odpady, zpracování odpadů – Společnost Wega recycling, s.r.o. jako významný zpracovatel druhotných surovin, zajišťuje převoz, třídění, lisování a zpracování veškerých recyklovatelných surovin.Zabýváme se především výkupem,sběrem a prodejem sběrového papíru a igelitu. Dále sbíráme a zpracováváme veškeré recyklovatelné suroviny.

Ing. Jana Jurášová

Zpracování účetnictví,účetní služby – Zpracování účetnictví, účetní kancelář, účetní služby, daňové poradenství, finanční poradenství, jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, účetní firmy, online účetnictví, účetnictví online, daňová kontrola

Vedení účetnictví Praha

účetnictví, zpracování účetnictví, daňový poradce, – Nabízíme účetní služby pro firmy v Praze a okolí, nabízíme také online vedení účetnictví pro klienty po celé ČR. Vedeme účetnictví pro příspěvkové a neziskové organizace, sdružení, obce a další subjekty.

Načítání trvalo 0.1388 sekund.