+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zruby, zrubové domy

Klíčová slova: zrub, zrubove, bungalovy, chaty, drevene, rodinne,

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2012

Popis: Zruby a rodinné zrubové domy staviame podľa želania zákazníka v rámci celkovej realizácie i jednotlivých fáz výstavby, vrátane služieb a následného servisu. Zruby Kunaj – ponuka drevostavieb zahŕňa menšie zrubové bungalovy a zrubové chaty pre rekreáciu, tak aj klasické rodinné zrubové a zrubové domy vhodné na trvalé bývanie alebo komerčnému využitiu.

Web: www.zruby.org

Další související informace

Schody a schodiště

Schody a schodiště, zábradlí, dřevěné, půdní, scho – Sháníte nové schodiště či schody? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Schody a schodiště jsou skutečně různá. Prvotně záleží na tom, jestli je chcete do interiéru nebo zda sháníte venkovní. Schodiště můžete mít přímá, jednou či dvakrát lomená, točitá, obkladová, vřetenová.

Horské chaty v ČR a SR

hory, chaty, chatky, na horách, ubytování – Informace o ubytování v horských chatách. Ubytování na horách v České a Slovenské republice. Kontakty přímo na horské chaty. Odkazy na online kamery, informace o aktuálním počasí. Seznam lyžarských areálů.

Chaty a chalupy

Chaty, a, chalupy, k, pronajmutí, pronájem, beskyd – Náš server chaty a chalupy.info nabízí dovolenou na chatách a chalupách za velmi výhodných podmínek. Pokud plánujete prázdninový pobyt v České republice navštivte naše stránky a najdete, co hledáte. Služby ve vysoké kvalitě.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.