+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zruby, zrubové domy

Klíčová slova: zrub, zrubove, bungalovy, chaty, drevene, rodinne,

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2012

Popis: Zruby a rodinné zrubové domy staviame podľa želania zákazníka v rámci celkovej realizácie i jednotlivých fáz výstavby, vrátane služieb a následného servisu. Zruby Kunaj – ponuka drevostavieb zahŕňa menšie zrubové bungalovy a zrubové chaty pre rekreáciu, tak aj klasické rodinné zrubové a zrubové domy vhodné na trvalé bývanie alebo komerčnému využitiu.

Web: www.zruby.org

Další související informace

Schody a schodiště

Schody a schodiště, zábradlí, dřevěné, půdní, scho – Sháníte nové schodiště či schody? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Schody a schodiště jsou skutečně různá. Prvotně záleží na tom, jestli je chcete do interiéru nebo zda sháníte venkovní. Schodiště můžete mít přímá, jednou či dvakrát lomená, točitá, obkladová, vřetenová.

Chaty a chalupy

Chaty, chalupy, apartmány – Chaty, chalupy a apartmány k pronajmutí v České republice i celé Evropě. Obsáhlá nabídka ubytování: chaty, chalupy a apartmány v ČR SR a celé Evropě, chaty, chalupy a apartmány na horách i u vody. Vyhledávání, fotografie, veškeré informace zde!

Chaty na Slovensku

chaty, chalupy, hotely, priváty, ubytování, ubytov – Chaty na Slovensku, levné ubytování na Slovensku. Ubytko.SK to jsou chaty, chalupy, hotely, priváty. Kvalitní databáze ubytování a kontakty přímo na majitele objedku! Nejnižší cena!Ubytování v nejhezčích koutech Slovenska.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.