+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A care-zdravotní pomůcky

Klíčová slova: zdravotnické potřeby, zdravotnické pomůcky

E-mail: seo@neofema.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy. A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy.

Web: acare.cz

Další související informace

Thuasne

zdravotnické potřeby – Tradiční výrobce zdravotních pomůcek nabízí zdravotní pomůcky pro páteř, horní a dolní končetiny a pomůcky z oblasti následné péče. Dovážíme a distribuujeme bederní pásy, krční límce, různé druhy ortéz, antidekubitní matrace, polohovací postele. Dále nabízíme berle, hole, invalidní vozíky, pomůcky pro měření teploty a sportovní prádlo. Prodáváme zdravotnické potřeby v síti maloobchodních prodejen na území České Republiky. Zdravotnické potřeby nabízíme v širokém sortimentu. Prodáváme zdravotnické potřeby značky Thuasne (tradiční francouzský výrobce zdravotnických potřeb), ale i široký sortiment zdravotních pomůcek jiných výrobců.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

UNIZDRAV, s.r.o.

zdravotnícke potreby, barle, palice, krokomery, – Prevádzkovanie predajne a internetového obchodu so zdravotníckymi pomôckami a potrebami - barle, palice, tlakomery, krokomery, inhalátory, Ortopedické pomôcky, pomôcky pre imobilných pacientov, rehabilitačné pomôcky, pomôcky pre rehabilitáciu, pomôcky bandážneho typu, Obuv (zdravotná, pracovná, vychádzková a domáca), ústna hygiena, obväzový materiál, germicídne žiariče, inhalátory, biolampy, EKG prístroje, náhradné diely do načúvacích prístrojov, batérie, váhy ( kojenecké, digitálne), vyhrievacie vankúše, infralampy, autolekárničky, lekárničky a iné.

Načítání trvalo 0.2248 sekund.