+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A centrum - těhotenství

Klíčová slova: mateřství, těhotenství, porod, cvičení, rodičovstv

E-mail: info@acentrum.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2011

Popis: Váš průvodce v době těhotenství, porodu, mateřství a rodičovství. Pořádáme cvičení, přednášky, workshopy na téma rodiče a děti, už od početí. Naší specialitou je obyčejný lidský přístup, možnost účastnit se programu i s dětmi a samozřejmě profesionalita lektorů. Najdete nás vždy od 9:00 do 19:00 nedaleko metra Florenc a Křižíkova. Adresa: Vítkova 10, Praha 8 Karlín. Recepce: 60523345 Nabízíme také pronájmy prostor pro konání víkendových a prázdninových akcí.

Web: www.acentrum.eu

Další související informace

Ab rocket: analýza

fitness, cvičení, cviky, ab rocket, hubnutí – Na www.PravidlaFitness.cz najdete zásady pro hubnutí a formování různých partií těla. Kromě cílených cviků jsou návody doplněné také o vhodné stravování a recenze přístrojů na hubnutí.

Těhotenská kalkulačka

těhotenská kalkulačka, těhotenství, porod – Informační portál o těhotenství a porodu. Maminky zde najdou těhotenský kalendář s plánovaným termínem porodu a odhadovaným pohlavím dítěte. Mohou si také s ostatními maminkami vyměnit informace v diskusním fóru. Zajímavá je i funkce zaslání e-pohlednice s oznámením zprávy o těhotenství nebo narození dítěte.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.