+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abeceda lékařů - katalog

Klíčová slova: Lékaři, doktoři, obor, specializace, poliklinika

E-mail: info@abecedalekaru.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2010

Popis: Abeceda lékařů poskytuje informace o lékařích a lékařských zařízení v České republice. U každého lékaře naleznete kontaktní informace a komentáře od pacientů, stejně jako odkazy na blízké doktory se stejným zaměřením.

Web: abecedalekaru.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.