+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abeceda zdravé výživy - K

Klíčová slova: Hubnutí,wellness,zdraví

E-mail: Pavel.Vrbata@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2008

Popis: Jak zdravě získat ideální postavu a uznání svého okolí, jak se cítit skvěle a plný energie, jak žít život svých snů aneb, co jsem proto udělal já!!!

Web: www.kiladolu.estranky.cz

Další související informace

Hubněte zdravě

hubnutí,hubněte,doplňky,strava,stravy,zdraví – Potravinové doplňky pro revoluční hubnutí břicha. Působí v rizikových partiích jako jsou břicho, boky, hýždě. Podporují zrychlení metabolismu, urychlují spalování tuků v buňkách. Omezují ukládání tělesného tuku, ovlivňují snížení příjmu potravy a prodloužení intervalu mezi jídly. Usnadňují vyloučení látek uvolněných z tukové tkáně při hubnutí a tím zabraňují jejich opětovnému uložení v těle.

Optimální výživa

hubnutí,nadváha,obezita,zdraví,zdravá výživa – Optimální výživa a změna jídelníčku u některých nemocí. Zdravá výživa dokáže víc než moderní medicína. Změnou životního stylu si dokážete výrazne zlepšit život ! Každé 1/2 kilo nám ubírá 1 měsíc života. Pokles váhy o 5-10% výrazně zlepší zdravotní stav i psychickou pohodu

Studio regenerace

regenerace,kosmetika,hubnutí,zdraví,krása – Naše studio poskytuje služby v oblasti kosmetiky již od roku 1991. Kombinujeme tradiční techniky péče o pleť s metodami moderními, určenými ke specifickému ošetření problémové pleti za použití nejmodernějších elektrokosmetických přístrojů. Za léta praxe se nám osvědčila propojenost obou přístupů zejména v tom smyslu, že klientka může využít širší nabídku péče dle svých potřeb i svého osobního zaměření. Díky tomu se na nás může zákaznice obrátit i s problémy, které dosud nemohla jiným způsobem řešit, nebo jí tradiční metody nepomohly.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.