+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acai Berry Thin

Klíčová slova: acai berry thin, hubnutí,antioxidant

E-mail: mk@kdconsulting.info

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2011

Popis: 100% přírodní přípravek na hubnutí Acai Berry Thin se vyrábí z plodů tropického stromu Euterpe oleracea. Jde o nejúčinnější antioxidant, který obsahuje koncentrovaně 500 až 900 plodů v krabičce s 90 kapslemi.

Web: www.acai-berry-thin.cz

Další související informace

Turbo spalovač tuku

spalovač tuku, fattkiller, hubnutí, obezita, nadvá – Turbo spalovač tuku - Turbofatkiller je komplexní aktivátor s efektem intenzivní přeměny tuků při zátěži i v klidu s jehož pomocí se zbavíte nadváhy a obezity. Účinné látky zasahují do produkce energie a stabilizují hladinu krevního cukru.

Dieta Dietbox

dieta, hubnutí, dietní, Havlíček, linie, špeky – Nejúčinější cesta ke štíhlé linii vede přes jídlo. Nevěříte? Zkuste náš cílený redukční program, kdy vaříme my a vy pouze konzumujete. Hubnutí je přirozené a velmi chutné. Doporučuje Petr Havlíček z pořadu Jste to, co jíte. Objednávky on-line.

Ájurvéda Guru - přírodní kosmetika, zdravé hubnutí

ájurvéda, hubnutí, zdraví, postava, přírodní, léky – Ájurvéda Guru je přírodní ájurvédská lékárna. Jste často nemocní? Přejete si zhubnout? Zbavit se depresí či kožních potíží? Vyzkoušejte naše bylinné léky. Za ájurvédou, nejstarší medicínou světa, stojí 5 000 let praxe a přibližně 70% úspěšnost léčby.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.