+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acneon - Stop beďarům

Klíčová slova: Akné, doplněk stravy, obranyschopnost kůže, Walmar

E-mail: registrace@kzw.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Acneon obsahuje aktivní látku PraventinTM, jež pomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících zanícení komedonů, zmírňuje zčervenání kůže a díky svým antioxidačním účinkům zlepšuje zdraví a vzhled pokožky.

Web: www.acneon.cz/

Další související informace

Akné

akné,formy,příznaky,léčba – Toto nejčastější chronické onemocnění kůže je spjaté s obdobím puberty. Vlivem androgenů dochází k zvýšené tvorbě mazu, což vede k ucpání vývodového kanálku. V tomto prostředí poté dochází k přemnožení bakterií, jenž vyvolají zánět.

Léčba akné

Akné, léčba akné, problémy s akné – Řešení problémů s akné pomocí doplňky stravy Nutra Bona. Léčba akné. Dlouhodobé léčba akné. Vaše akné vyléčíme rychle a dlouhodobě za přijatelnou cenu. S našimi doplňky si získáte zdraví a krásu pro skvělý život.

Kosmetické služby

péče o pleť,vizážistka,akné,kosmetické poradenství – Kosmetické a vizážistické služby - Naučte se správně pečovat o svou pleť, aby vypadala zdravě, krásně a mladě. Péče o pleť je tou nejlepší investicí. Nabízíme kosmetické poradenství a vizážistické služby pro jednotlivce i firmy.

Načítání trvalo 0.2140 sekund.