+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adam centrum

Klíčová slova: Solná jeskyně, masáže

E-mail: recepce@adamcentrum.com

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2007

Popis: Solná jeskyně. Nabízíme masáže - medové, regenreační, manuální lymfodrenáže, rexlexní terapie, baňkování, míčková facilitace, Dornova a Breussova masáž. Osobní tréninky - bodystyling a powerjóga.

Web: www.adamcentrum.com

Další související informace

Masáže šíje - informace

masáž, masáže, šíje, ztuhlost, příčina, projev – Podrobné informace o masážích šíje. Dozvíte se o příčinách a projevech ztuhlosti šíje. Jsou tu popsány účinky masáže a podrobně doporučovaný postup. Tento postup může být rozdílný v závislosti na přístupu maséra, který zpravidla přistupuje ke klientu na základě jeho momentálního stavu.

Kosmetika Žatec

kosmetika žatec, kosmetický salon žatec, masáže – Na základě diagnostiky typu pleti, věku i momentálnímu stavu (změny ročního období) vyberu typ ošetření, které tomu odpovídá. Součástí našich služeb je wellness a prodej kosmetiky značek Bioline a Alissa Beauté. Všechny řady mají i produkty pro domácí péči. Veškeré používané kosmetické produkty jsou z přírodních látek, které nejsou testovány na zvířatech.

Hatha-jóga, masáže a cvič

jóga, masáže, praha, cviky, bolesti, zad – Je na nás, jestli budeme očekávat pomoc z vnějšku v podobě nějaké zázračné tabletky ... Anebo se rozhodneme převzít sami zodpovědnost za svůj život. Začneme vědomě pracovat se svým tělem, emocemi, myšlenkami, energií v nás a kolem nás.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.