+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADOMA - osobní péče Praha

Klíčová slova: Adoma, péče o seniory, osobní asistence

E-mail: xcimanm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Občanské sdružení ADOMA o.s. poskytuje komplexní služby pro péči o seniory v Praze. Čtyřlístek služeb pro senior zahrnuje osobní asistence, další pečovatelské služby, pomoc v domácnostech a paměťové tréninky. Pečovatelské služby jsou dostupné každému.

Web: www.adoma-os.cz

Další související informace

Zahrady Topol

Návrhy a realizace zahrady, prořez stromů, péče o – Naše firma poskytuje široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Zároveň provádíme celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin. Připravíme pro vás návrh Vaší zahrady. Může to být nová zahrada či rekonstrukce stávající zahrady. Připravíme optimální mix květin a dřevin pro celoroční pohodu. Provedeme realizaci zahrady na klíč dle požadavků klienta. Řezy stromů provádíme odborně a s mnohaletou praxí. Ať již jde o zdravotní řez nebo o klasickou úpravu vzhledu stromů a keřů. Váš trávník bude vždy upravený a posečený. Přejete si anglický trávník? Žádný problém, šetrně jej ošetříme naší moderní technikou. Pokud je půda nevhodná či vás tlačí čas, je travní koberec tou správnou odpovědí. Pokládání travního koberce je rychlé, efektivní a je investicí do zelené budoucnosti. Při pokládce travních koberců na větší plochy za výhodné ceny. Jsme připraveni celoročně odborně pečovat o vaši zahradu.

Péče o ruce a tělo

péče o ruce – Krásné a upravené ruce to by měla být vizitka každé ženy. Jsou i povolání, která pravidelnou manikůru vyžadují. Neukazujte tedy světu své roztřepené, polámané nehty, ale věnujte svým rukám patřičnou pozornost.

Kosmetické služby

péče o pleť,vizážistka,akné,kosmetické poradenství – Kosmetické a vizážistické služby - Naučte se správně pečovat o svou pleť, aby vypadala zdravě, krásně a mladě. Péče o pleť je tou nejlepší investicí. Nabízíme kosmetické poradenství a vizážistické služby pro jednotlivce i firmy.

Načítání trvalo 3.3593 sekund.