+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADOMA - osobní péče Praha

Klíčová slova: Adoma, péče o seniory, osobní asistence

E-mail: xcimanm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Občanské sdružení ADOMA o.s. poskytuje komplexní služby pro péči o seniory v Praze. Čtyřlístek služeb pro senior zahrnuje osobní asistence, další pečovatelské služby, pomoc v domácnostech a paměťové tréninky. Pečovatelské služby jsou dostupné každému.

Web: www.adoma-os.cz

Další související informace

Studi Zdravi

Zdraví, krása, detoxikace, péče o pleť, vizáž – Zabýváme se poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu, revitalizací organismu, řešení různých zdravotních problémů jako je vysoký krevní tlak, bolesti kloubů, alergie, migrény, atd... Naše specializace taktéž zahrnuje dermatologii

Kosmetika Deluxe

Luxusní kosmetika, péče o pleť, pleťová kosmetika, – Internetový obchod kosmetika-deluxe.cz Vám nabízí originální luxusní kosmetiku Darphin, Juvena, Matis Paris, Payot, La Prairie, Kimia, Hugo Boss a další. U nás se můžete spolehnout na 100% kvalitu. Vaše pleť i peněženka nás bude milovat.

Laserová liposukce a jiné

liposukce, péče o tělo – Bezbolestné metody liposukce. Výsledek je trvalý a viditelný po jednom až dvou měsících. Patří mezi nenáročné procesy liposukce s kvalitním výsledkem. Liposukce zmenšují počet tukových buněk v těle.

Načítání trvalo 3.0820 sekund.