+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Sezemská

Klíčová slova: Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie

E-mail: agenturasezemska@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Web: www.agenturasezemska.cz/

Další související informace

Magda Curtisová

léčení, energie, Reiki, Ra-Sheeba, Já Jsem – Léčení pomocí energií, které zmnohonásobují přirozené léčivé procesy v těle. Vhodné pro léčení všech akutních i chronických potíží, urychlení hojení po úrazech a operacích, podpora při léčení metodami klasické medicíny.

Masáže Brno a okolí

masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki – Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.