+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Sezemská

Klíčová slova: Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie

E-mail: agenturasezemska@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Web: www.agenturasezemska.cz/

Další související informace

Masáže Soňa Nerudová

masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace – Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Metoda EFT a Reiki

EFT, metoda EFT, Reiki – Metoda EFT vás zbaví stresu, bolesti, fóbie, trémy a dalších potíží a otevře vám cestu ke šťastnému životu. Reiki je léčitelská metoda z Japonska. Vyrovnává energii v těle přikládáním rukou.Metodou EFT lze působit i na dálku.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.