+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agmeco lt

Klíčová slova: zdravotnická technika, invalidní vozíky, chodítka

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2008

Popis: Široký výběr zdravotnické techniky se specializací na fixační pomůcky při ozařování, pomůcky zdravotnické techniky, polyesterové náhrady až po spotřební a trvalé nástroje denního použití ve zdravotnických zařízeních.

Web: www.agmecolt.cz/

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.