+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

aimport.cz zdravotnický m

Klíčová slova: Pomůcky pro diabetiky, respirační pomůcky, zdravot

E-mail: vlcek@aimport.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2010

Popis: Firma A.IMPORT.CZ spol. s r.o. zajišťuje zdravotní pomůcky pro léčbu a prevenci diabetu, pomůcky pro léčbu dýchacích obtíží a ostatní zdravotní materiál. Distribuované zdravotnické pomůcky pomáhají žít lidem s diabetem bez omezení a významným způsobem ovlivňují podobu léčby diabetu.

Web: www.aimport.cz

Další související informace

Didaktické pomůcky a hračky - Amosek

didaktické pomůcky, hry, hračky, pro děti, – Amosek se zabývá prodejem didaktických pomůcek a hraček. Především učebních systémů Logico Piccolo, Logico Primo, MiniLÜK, dřevěných hraček a logopedických pomůcek.

Chovatelské potřeby

chovatelské pomůcky, krmiva pro psy, krmiva – Eshop Zvířátka Koblížek nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, chovatelské pomůcky, krmiva pro psy, krmiva pro kočky, pelíšky, oblečky, obojky a další potřeby pro psi a kočky. Z bohaté mabídky potřeb pro domácí mazlíčky si každý vybere.

PrimaKostky

pěnové stavebnice, hračky, plavecké pomůcky, pro d – Jsme Česká firma, která se zabývá výrobou pěnových stavebnic, hraček, plaveckých pomůcek a dalších výrobků pro děti. Naše výrobky jsou zdravotně a toxicky nezávadné a snadno omyvatelné.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.