+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

Klíčová slova: ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat

E-mail: info@vetrisol.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2011

Popis: Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Web: www.ixoderm.sk

Další související informace

Likvidace lepry

lepra, malomocenství, malomocní, likvidace, TBC – Sdružení LL - Likvidace lepry - TBC se snaží přispívat k likvidaci lepry a TBC finanční i nefinanční formou. Sdružení staví nemocnice, šíří osvětu, poskytuje nemocným léky a další pomoc. Pomáháme například v Indii, Pákistánu, Tanzanii, Etiopii.

Přípravek na klíště - Ixoderm

klíště, ixoderm, klíšťata, odtranit klíště, – Ixoderm odstraní jednoduše klíště pomocí nové technologie vyvinuté českou společností. Potenciálně rizikovou situaci řeší bezpečně, efektivně, rychle a bez jakýchkoliv věkových omezení (je vhodný i pro nejmenší děti).

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.2257 sekund.