+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ako prestať fajčiť

Klíčová slova: fajčenie, biorezonancia, antinikotínová kúra

E-mail: cofzilina@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Centrum na odvykanie od fajčenia Žilina, biorezonančná metóda odvykania, pomocou prístroja Bicom. Navštívte naše centrum a budte aj vy nefajčiar. Normálne je nefajčiť. Ul Vojtecha Spanyola 45, Žilina, pri vstupe do fakultnej nemocnice

Web: www.nefajciari.sk

Další související informace

Celulitida

celulitida, pomerančová kůra – Slovo celulitida pochází z francouzského cellulite, což je zvláštní hrudkovitý tuk, jenž se ukládá v podkoží žen. Podle statistik se jedná až o 90% ženské populace. Pro svůj typický vzhled celulitidu nazýváme pomerančovou kůží. Celulitida je velmi nepříjemná a v pokročilých stádiích také nevzhledná. Každý kdo celulitidou trpí, by se měl zamyslet nad tím, zda-li skutečně udělal vše pro její odstranění. A můžeme toho udělat mnoho.

Vaporizéry.sk - Nefajčite

vaporizacia, zdravie, fajcenie, nefajci, pluca – Špecializovaný internetový obchod so širokým výberom vaporizérov rôznych značiek Volcano, BC, Vapir, Iolite, Herbal Aire, drtičky, dreamboxy, easyboxy, váhy a náhradné diely. Určite si prijdete na svoje!

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.