+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ako prestať fajčiť

Klíčová slova: fajčenie, biorezonancia, antinikotínová kúra

E-mail: cofzilina@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Centrum na odvykanie od fajčenia Žilina, biorezonančná metóda odvykania, pomocou prístroja Bicom. Navštívte naše centrum a budte aj vy nefajčiar. Normálne je nefajčiť. Ul Vojtecha Spanyola 45, Žilina, pri vstupe do fakultnej nemocnice

Web: www.nefajciari.sk

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 2.4419 sekund.