+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alergie-reseni.cz

Klíčová slova: alergie, alergické projevy, lepek, celiakie, laktó

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: Najděte typické příznaky nejčastějších alergií, jako je alergie na roztoče, prach nebo lepek, a zjistěte, zda se ve Vašem případě opravdu jedná o alergické projevy nebo jiné onemocnění, např. celiakie.

Web: www.alergie-reseni.cz

Další související informace

Alergie-ekzém.cz

alergie,ekzém,alergen,roztoč,nemoc,imunita – Alergie a ekzém jsou v dnešní době čím dál tím častější onemocnění. Hlavně díky znečištěnému ovzduší dochází u lidí k ochabnutí imunitního systému, které vede až k náchylnosti na některé látky v našem prostředí. Tyto látky se nazývají alergeny

www.atocare.cz

antibakteriální,vysavač,bakterie,roztoči,alergie – ATOCARE Mother je nejvýkonnější UV-C antibakteriální vysavač na trhu. Ruční vysavač Atocare je vhodný jak pro alergiky, tak pro lidi, kteří si potrpí na maximální čistotu. Je dokázáno, že Atocare zabíjí miniaturní škůdce až s 99,9% účinností. Silné sání, rotační kartáč, trojitá HEPA filtrace, UV lampa a přídavná hadice dělají z Atocare dokonalý nástroj na hubení bakterií, roztočů, virů a alergenů. S Atocare vytváříte zdravé domácí prostředí.

BEZLEPKOVÁ DIETA

bezlepková dieta, celiakie, bezlepkové směsi – Bezlepková dieta je jediná možná a celoživotní léčba celiakie. S námi je bezlepková dieta snadná, zdravá a chutná. Jsme český výrobce bezlepkových směsí na pečení a kaší z netradičních zdraví prospěšných plodin.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.