+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alergie

Klíčová slova: Alergie

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Je známa pod pojmem přecitlivělost imunitního sytému. Existuje několik druhů alergii, někdo může být alergický na pyl poletující v ovzduší jiný na slunce nebo na některé druhy jídel. Před alergickými reakcemi se dá správnou prevencí předejít..

Web: alergie-priznaky.cz

Další související informace

Čínská medicína

čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka – Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

www.atocare.cz

antibakteriální,vysavač,bakterie,roztoči,alergie – ATOCARE Mother je nejvýkonnější UV-C antibakteriální vysavač na trhu. Ruční vysavač Atocare je vhodný jak pro alergiky, tak pro lidi, kteří si potrpí na maximální čistotu. Je dokázáno, že Atocare zabíjí miniaturní škůdce až s 99,9% účinností. Silné sání, rotační kartáč, trojitá HEPA filtrace, UV lampa a přídavná hadice dělají z Atocare dokonalý nástroj na hubení bakterií, roztočů, virů a alergenů. S Atocare vytváříte zdravé domácí prostředí.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.