+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alergie

Klíčová slova: Alergie

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Je známa pod pojmem přecitlivělost imunitního sytému. Existuje několik druhů alergii, někdo může být alergický na pyl poletující v ovzduší jiný na slunce nebo na některé druhy jídel. Před alergickými reakcemi se dá správnou prevencí předejít..

Web: alergie-priznaky.cz

Další související informace

Alergie

alergie,příznaky,léčba – Stránky pro alergiky popisují typy alergií, jejich příznaky, alergeny, pylový kalendář na celý rok, první pomoc při příznacích, praktické rady k omezení alergenů, léčba alergie, online poradna lékaře ...

Alergie-na-pyl.cz

alergie, senná rýma, zdraví, nemoci, léky, léčba – Alergie je přehnaná reakce organismu na nějaký podnět (alergen). Jednou z nejčastějších je tzv. polinóza, alergie na pyl nebo-li senná rýma. Na našem webu se dozvíte, co způsobuje alergii na pyl, v jakém období se šíří pyl konkrétních rostlin a jak se alergie projevuje. Dozvíte se něco o alternativní léčbě, jak senné rýmě předcházet a také jak ji léčit anebo alespoň zmírňovat.

Alergie-reseni.cz

alergie, alergické projevy, lepek, celiakie, laktó – Najděte typické příznaky nejčastějších alergií, jako je alergie na roztoče, prach nebo lepek, a zjistěte, zda se ve Vašem případě opravdu jedná o alergické projevy nebo jiné onemocnění, např. celiakie.

Načítání trvalo 0.1537 sekund.